Een hecht team dat weet dat de ouders achter hen staan. Dat we het volgehouden hebben is te danken aan de rugge steun van Mevr. Rutten-Tielen. Aan allen dank. H. Koning JEUGDSOOS "PUREE" Eindelijk is het dan zover. a.s. maandag 15 september wordt er begonnen met de verbouwing van de voormalige meisjesschotol (toekomstis jeugdhuis). De werkzaamheden worden verricht door mensen die in de W.W. zitten Als alles mee zit kunnen we begin december verhuizen van de Zuivel- weg naar de Albionstraat. De werkgroep "Puree" (vorig jaar: werkgroep ijan-Sjaak) We zijn weer begonnen met frisse moed. We zitten weer elke woens dagavond om half acht op het Vormingscentrum, Bevrijingsweg 2A. A.s. Vrijdag 12 september is er om 19.30 uur ledenvergadering in de oude meisjesschool. We hopen dat er veel opkomst zal zijn, omdat er enkele belangrijke dingen afgesproken moeten worden. Tot dan, R.K. BASISSCHOOL LEUKEN Afscheidsreceptie. Mevrouw H.T.M. Vorst-Ummels bereikt op 1? september 1975 de pensioengerechtigde leeftijd. Zij is dan bijna 46 jaar lang in het onderwijs aktief geweest. Op 1 september 1975 was zij 25 jaar in Venray werkzaam en wel één jaar als onderwijzeres aan de R.-K. Meisjes-MULO, 17 jaar als hoofd van de R.K. Meisjesschool "Sint Angela" te Leunen en 7 jaar als onderwijzeres en waarnemend hoofd van de R.K. Basisschool te Leunen. Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leunen wil dit jubileum en haar afscheid dan ook niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Op zondag 21 september 1975 wordt van 11.00 tot 12.30 uur een receptie gehouden in de gemeenschapsruimte van de basisschool, Kapelweg 3 te Leunen. Alle oud-leerlingen, vrienden en bekenden zijn van harte welkom. TE KOOP 1 ha. snijmais. A. v. Dijck, Veulenseweg 19» Leunen telt 1516

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 10