12. Albionstraat Albionstr-Verkleistr-Past.Strjjkerstr. 13» Gussenstraat Gussenstraat 14. St.Catharinastraat St.Catharinaetr-Apolloniastr. 15. Bodenstraat Bodenstr-Trijnestr-v Megenstr. 16. Vullingsstraat Vullingsstr-Mr.de Haanstr-Weth. Reintjesstr.-Rector Nabbenstr. Van elke stratengroep komen een koppel van 2 renners en een coats uit waarvan op zaterdagavond het winnende koppel bekend is. Eenieder die voor zijn stratengroep wil uitkomen als coats of renner (boven 16 jaar) gelieve zich op te geven bij A. v d Oetelaar, Laagriebroekseweg 2, Leunen, tel: 4687. Liefst voor woensdag 10 sept.'75 L.V.B. AFP. LEONSN Op donderdag 11 sept. opening van ons winterprogramma om 7.30 H.Mis. Daarna Jaarvergadering met o.a. Jaar- en financieel verslag, en mededelingen na aanleiding van het winterprogramma Mej. Geurts uit Heerlen zal spreken over energiebesparing. Het Bestuur verwacht een grote opkomst, ook de dames uit Leunen die onze vereniging nog niet kennen, en interesse hebben zijn van harte welkom. Herfstwandeling Op donderdagmiddag 25 sept. De dames die mee willen wandelen gelieve zich voor 15 sept. op te geven bij Mevr. Reintjes- Jenniskens, tel: 2221. Kosten /3»50 per persoon betalen bij opgave. Bloemschikken Deze cursus wordt gegeven door Dhr. Zeelen uit Venray en bestaat uit 6 lessen, hij wordt gegeven op woensdagavond 8 uur op de volgende data's: 24 sept, 1, 8, 15i 22 okt, en 5 nov. Dames die hier aan willen deelnemen opgave voor 15 sept. bij Mevr. Fleurkens-Peerters tel: 2214 Bakcursus Afd. Leunen en Veulen in kringverband. Deze cursus wordt gegeven door Mevr. Arts-Tacken in de Huishoudschool te Venray, en bestaat uit 6 lessen, bij voldoende deelname zullen 2 cursussen gegeven worden en wel op 6 en 9 okt. starten. Kosten ƒ3,00 per persoon per avond plus ingrediënten. Opgave voor 15 sept. ieder bij plaatselijke secretaresse.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 7