RIJVSRSNIGING "ONS GENOT" LEUNEN/VEULEN/HEIDE Uitslagen Limburgse kampioenschappen gehouden op 31 aug. te ïsselsteyn. af delings-dre ssuur achttal kl. 1. 2e prijs reserve kampioen viertal kl. 1. 8e prü's individuele dressuur M II J.Vlemmix met Pussicat 5e prjjs springen kl. 1. W. van Dijck met Formosa 8e prijs Springen kl. B G.Reynders met Pascal foutloos. Aan de uitslagen is het te bezien dat de commandanten de heren B.Derikx uit Horst en J.Voermans uit Oirlo, hun deskundige inzet niet voor niets hebben geleverd. Commandanten, amazone en ruiters onze complimenten. het Bestuur, Wieler-avond zesdaagse op hometrainers Evenals vorig jaar wordt er dit jaar weer een wielerzesdaagse georganiseerd in het gemeenschapshuis te Leunen en wel van 27 okt. t/m 1 nov. Dit jaar zal deze zesdaagse georganiseerd worden door de pony club "Ons Genot", de ruiterclub "Ons Genot" en de vereniging "Het Zorgekind" De dolden Leunen-Veulen en Heide zijn in 16 stratengroepen verdeeld waarvan een straat al6 groepnaam gebruikt zal gaan worden, groep. Bijbehorende straten 1. Volen Volen-Ysselsteynseweg-Begijnhofweg 2. Heide Heidseweg-Spiekerd 3« Deurneseweg Deurneseweg-Heidseschoolweg 't. Lorbaan Lorbaan-Veulensewaterweg-Drabbelsweg 5. Veulen Veulenseweg 6. Brugpas Brugpas-Steegsbroek 7. Overbroek Overbroekseweg-Kraaksepas-breevenneweg 8. Schei Scheiweg-Teeuwenhofweg-Houbenweg 9' De Steeg Steegsepeelweg-Enge Steeg 10. Laagriebroek Laagriebroekseweg-Horsterweg 11. Brienshoek Brienshoekweg-Blankenberg-v. Berlostraat- Molenhofweg.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 6