JONGEREN SOOS PUREE: Vrijdag a.s. 4 juli ledenvergadering by Café Martens om 8 uur. Deze vergadering is zeer belangrijk. Agenda: - Kiezen van nieuw bestuurslid. - Kiezen van een nieuw lid voor werkgroep Bar. - Situatie rond de school - Zomerfestival e.a. Afgelopen weekend behaalde het dameselftal op een schitterende wijze de 2e plaats van het tournooi Margraten. Het elftal begon met een matige start, maar wist op een schitterende manier de beslissende wedstrijd met 2 - 0 te winnen tegen DRACULA (is Soos Margraten)Marianne Stevens werd tevens Topscoorster van het Damestournooi. Al met al een geweldig succes. Bij de heren ging het net andersom, ze begonen goed maar zakten helemaal weg, toen ze tegen een soos moesten spelen die alle maal echte voetball«>s hadden: ze verloren met 6-0 PUREE SPONSERT JEUGDWIELERRONDSs Zoals velen hebben kunnen lezen is er in de vakantie een jeugd- wielerronde opgezet voor de jongens van 10, 11, en 12 jaar. Puree is als jeugdsoos gevraagd om te sponseren. Dit is in Puree met algemene instemming ontvangen. We hebben al 7 ren ners die op kosten van Puree mee doen; ze krijgen verder o.a. limonade, ijs, e.a. verfrissing. Er is nog een renner te kort: dus jongens van 10, 11 of 12 jaar geef je z. s. m. op bij Wiel Jenniskens tel. 1724. Misschien kun je nog meedoen. Het is 5 dagen gratis fietsen I Hiervoor heeft Puree nog een ploegleider nodig, die deze jon geren begeleid tijdens de wielerronde. V/ij denken b.v. aan een van de ouders of iemand die werkeloos is, in ieder geval ieder een die dit wil en ouder is dan 18 jaar is welkom. Geïnteresseerden kunnen kontakt opnemen met Wiel Jenniskens of Gerrit van Vegchel, tel. 1076. Maandag a.s. 7 juli vergadering Aktiviteiten bij Edje om half 8.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 4