W.S.V. DE 3ELHAMELS Nabeschouwing avondvierdaagse 1975 Dit jaarlijkse vierdaagse wandelevenement was wat het aantal deelnemers betreft 'n sukses. Zowel het totale aantal deelnemers als het aantal Belhamels was meer dan voorgaande jaren. De Belhamels startten met 3 groepen op 2 afstanden, n.l. één 10-km groep en twee 5-km groepen. Ofschoon we geen "prqswandelaars" zijn vermelden we toch even de behaalde prijzen. Onze 5-km tippelaars behaalden de 3e en 7e prijs terwijl de 10-km groep beslag legde op de 'te plaats. Omdat Herselo weer als voorgaande jaren, weer de eerste prijzen in de wacht sleepte, mogen we de prestaties van onze Belhamels toch wel een succes noemen. Het was bijzonder jammer dat het défilé in het water viel want ook onze wandelaars hadden deze huldiging ten volle verdiend. Graag willen we deze deelnemers nogmaals feliciteren met het feit dat se het vier dagen volgehouden hebben. Tevens willen we iedereen danken die hun medewerking verleend hebben om deze vierdaagse tot 'n weliswaar nat maar toch goed einde te brengen, waarbij vooral de leiders en leidsters vermeld mogen worden. Zaterdag is het de laatste clubmiddag tenminsten als de weergoden willen meehelpen. Want we moeten zaterdag buiten blijven omdat het binnen niet kan. We willen naar de speelvelden gaan. 's morgens van 10.30 tot 12.00 uur en van 13*30 tot 15.00 uur. Dus geen cluhmiddag meer tot 16 aug. Gelieve de embleems mede te brengen naar de clubmiddag tenminste als het goed weer is. Dinsdag 2*t juni oud papier ophalen in de kom van Leunen KORFBALCLPB ORANJE-WIT Op vrijdag 20 juni sluiten we het seizoen af met onderlinge wedstrijden om 6uur: aspiranten; 6.30 uur junioren; 7 uur senioren Om half 9 verwachten we de senioren en de ouders van aspiranten en junioren in de kantine op het sportterrein. Willen nieuwe leden zich zo spoedig mogelijk opgeven bij: G.Reintjes, Catharinastraat 31 tel: 12$0 na 6 uur. KATHOLIBK ONDgBWIJS LEUNEN Albionstraat 30a Het schoolbestuur vraagt m.i.v. het nieuwe schooljaar een werkster voor de kleuterschool en een werkster voor de basisschool. Gegadigden kunnen zich opgeven bij de secretaris van het school bestuur do heer H.Reintjes, Albionstraat 30a. tel:

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 4