Wegens te weinig belangstelling gaat de bus naar PINK-POP niet door. De pureekrant is uit!!! Het is maar dat het weet. S.V. LEUNEN uitslagen Leunen 1 - Resia 1 0-1 i DIS C1 - Leunen C1 1-5 Resia 2 - Leunen 3 1-4 I Leunen C3 - Hegelsom C2 0-12 Ysselsteyn 4 - Leunen 5 2-1 I Venray D7 - Leunen D3 1-0 Sparta A1 - Leunen A1 3-2 I Leunen E1 - Swolgen E1 0-1 Leunen A2 - Castenray A1 1-6 I Leunen E2 - Wanssum E2 4-0 Leunen B1 - Sparta B1 4-2 I EWC E2 - Leunen E3 0-6 Hegelsom B2 - Leunen B2 2-2 I Veter. Leunen- Haashees 0-0 Op het j.l. donderdag gehouden polio-tournooi eindigden de jeugdelftallen op de volgende plaatsen: A1 2e; A2 laatste, B1 2e; B2 laatste; C1 2e; C2 3e; D1 2e; D2 laatste; E1 eerste; E2 laatste; zodat de E1 op 31 mei naar de finale in Well gaat. Doordat Merselo donderdag j.l. in Melderslo verloor werd Leunen 1 zonder slag of stoot kampioen. Het was jammer dat een succesvol seizoen zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen RESIA niet met een overwinning werd afgesloten. Het feesten zal er geen goed aan gedaan hebben maar ook het wegvallen van de spanning voor Leunen en het feit dat RESIA met volle inzet speelde ora vrij te blijven van degradatie, waren factoren die zeker een rol speelden in deze slechte wedstrijd. Overigens weet iedereen die deze competitie heeft gevolgd, dat trainer en spelers er dit seizoen alles voor over hebben gehad om dit kampioenschap te behalen, zodat men al een erge kniesoor moet zijn, wil men dit laatste slippertje niet kunnen weergeven! Het talrijke publiek is zondag getuige geweest van diverse feestelijkheden. De D2-kampioenen, die een voorwedstrijd speelden (en verloren) tegen een D1-D3 combinatie verlieten het veld door een erehaag van Leunen 1-spelers hetgeen natuurlijk hoog werd ge waardeerd! De drumband gestoken in oranje voetbalshirts gaf tijdens de rust een keurige show ten beste. De Leunse kampioenen kwamen goed in de bloemen te zitten voor de wedstrijd bood het RESIA-team elke speler een boeket aan en na afloop stormden de D-spelers het veld op om namens de hele vereniging een bloemenhulde te brengen. Tenslotte begeleiden fanfare en drumband de kampioenen met hun dames en het Bestuur in een feestelijke optocht door Leunen naar het Gemeenschapshuis, waar Fanfare-ondervoorzitter van Osch namens de zieke voorzitter en de hele vereniging S.V. Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 6