Het bestuur van het Goene kruis betreurt de Ministeriële beslis sing ten zeerste, maar binnen het kader van de regionalisatie en reorganisatie van de gezondheidszorg is er geen alternatief. Wel is het bestuur van mening, dat tijdig aan iedereen bekend moet zyn welke de ontwikkelingen in deze te verwachten zijn Herhaaldelijk is er op aan gedrongen de voorziening in Venray te handhaven; echter zonder resultaat en het bestuur hoopt dat men begrip kan opbrengen voor de beslissing van hogerhand. Wellicht is het dienstig om geen vergeefse reis te maken en voor een eventuele controle of keuring eerst te informeren bij de administratie van het Groene Kruis telefoonnummer 0^780 - 1269 De sierduiven vereniging Noord en Midden Limburg organiseert in samenwerking en ten bate van "Drum-en Showband Venray e.o." weer een dietal geweldige kienavonden. Noteert 0 ze Woensdag 16 april in de "Perdstal" te Venray^(bij restaurant Vlakwater), op maandag 21 april in het Gemeenschapshuis te Leunen en maandag 28 april in zaal "Den Engel" te Venray. Wij willen alvast iets opsommen uit onze prijzen assortiment: een komplete vouwfiets naar keuze een 10 delige pannenset (gas. - elek.) diverse serviezen, zonnestoelen en natuurlijk weer onze allom bekende perzische tapijten. Onze kienavonden zijn voor iedereen toegan. .keljjk en beginnen om 8 uur. De kaartverkoop start telkens om 7 uur. Als bestuur wensen wij U een gezellige en prijsvolle avond toe. Uw gastheer en kienmaster is Tot woensdag a.s.! DRDM BN SHO'VBAND VENRAY EN OMGEVING Wekelijkse repetitie tijden. Instructie asp. majorettes: zondags van 10.30 - 11.00 uur Show en instructie-majorettes, en vaandeldraagsters: van 11.00 - 12.30 uur. o.l.v. de Heer A.Koonings en Mej. N.Vergeldt in de Sportzaal aan de Langeweg. Afmeldingen: uitsluitend telefonisch 04787-311.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 8