KORFBALCLUB ORANJE BIT Uitslagen 23-2- Swift C - Junioren 2-0 Junioren- Swift B 0-4 Programma 2-3 12.30 aspiranten - Vonckel girls 2\ v„rtrpk 1? 00 13.00 Odos 2 - Aspiranten f Dit zijn de laatste wedstrijden van het Macon tournooi. De prijsuitreiking is zondag 2 maart om 3 uur in za&l de Wilgert te Horst. (Dit is bij de Sporthal). T.g.v. de feestelijke opening van de sporthal in Venray worden er op vrijdag 7 maart micro korfbalwedstrijden gespeeld. Tussen 17.00 uur en 19.30 uur wordt er ook door de aspiranten en junioren van Oranje-Wit gespeeld. De veldcompetitie begint waarschijnlijk weer op 8/9 maart. Vanaf 14 maart trainen we weer op het sportterrein en dan weer op de vrijdagavond. Op donderdag 27 februari sporten in het gemeenschaps huis. Dan nog even een geheugensteuntje! Voor zaterdag 1 maart zijn we uitgenodigd om de retouruitwisseling bij te wonen in Zwartbroek. We verwachten jullie dan ook allemaal om 1 uur bij het Gemeenschaps huis. Zorg dat je optijd bent want de bus kost te veel om lang te laten wachten. We weten dat we ontzettend welkom zijn, dus er zit een onvergetelijke dag in. RIJVERBUIGING "ONS GENOT" Vol goede moed zijn we weer begonnen met het oefenen en wel op zondag om 10.30 uur en woensdagavond om 20.30 uur. Het is al enkele jaren geleden dat we zoals nu 16 ruiters hadden. Zondag j.l. hebben 7 springruiters waaronder enkele nieuwelingen, deelgenomen aan de voorselectie van de N.K.B. kampioenschappen in de manege te Venray. Hierbij behaalde J.Arts een 6e prijs en N.Janssen was foutloos doch in de barage viel deze buiten de prijzen. Zondag a.s. is hiervoor de 2e springwedstrjjd eveneens in de manege van H.Janssen te Venray. Aanvang 12.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 9