vervolg trimwandelgroep Komende week gaan we weer op pad op woensdag 26 febr. We vertrekken om half 8 precies bjj de kerk van Leunen. De wandelavond wordt iedere week opnieuw vastgesteld op die datum waarop de meeste liefhebbers mee kunnen wandelen. Inlichtingen worden graag gegeven door J.v.Meyel var Berlostraat 5 Leunen, tel: 1693 en door Mevr. Smits Albionstraat ^4 Leunen tel: 1728. K p j Dankzij het opschuiven van een klassenreünie is het toch nog mogelijk geworden om met zijn LEUNEN allen de dropping te houden, en wel op vrijdag 21 febr. om 7»30 u bij Martens. Dit is de laatste in dit seizoen dus neem de kans om eens gezellig door de bossen te lopen. Dinsdag 25 febr. komen we weer bjj elkaar voor de dansles om 8 uur in zaal Martens. Donderdag 27 febr. gaan we sporten in het Gemeenschapshuis. En als afsluiting van de week de "Uitwisseling" met 2wartbroek. We hebben er lang op moeten wachten maar 1 maart is het dan zover. Zorg dat je zeker om 13»00 bij het Gemeenschapshuis bent zodat we direkt kunnen vertrekken. Je ziet een drukke tijd maar we hopen toch op ieders medewerking, onze hartelijke dank. L.V.B. AFD. LEUNEN Op donderdag 6 maart Studieavond te Venray in de Schouwburg aanvang 7 uur. Mevr. Hamm-Rijsdjjk zal spreken met als thema: "Waarom het jaar van de vrouw". Na de pauze toneel door de kerkdjjkers van St. Servaas. Dames die hieraan willen deel nemen, gelieve zich op te geven v66r 25 febr. en tevens de onkosten te voldoen van 4,-- perpersoon. LOURDESREIS Op 13 maart verloting van de Lourdesreis, daarom dames, als een dezer dagen een van de Bestuursleden bij U aan klopt, stel ze dan niet teleur, en steun de lourdesreis.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 7