afgelopen seizoen, waarbij hem en echtgenote een bouquet bloemen werd aangeboden. Aan het opvrolijken van deze zo unieke gebeurtenis had ook dit maal de Leunse Bocrenolaaskapel een belangrijk aandeel., en dit tot genoegen van elkeen. Op de onlangs gehouden algemene vergadering stelden zich de volgens rooster aftredende bestuursleden C. de Boer en J. Mar tens herkiesbaar, en werden door de vergadering herkozen. Voor a.s. vrijdag staat op het programma een bezoek aan de re ceptie van jeugdprins, terwyl hierna een bezoek zal worden ge bracht aan onze collega's van "*t Dartele Veulen" te Veulen. Voor a.s. zaterdag dan het "Vorstenhal" in het Gemeenschapshuis alwaar Vorst Jan zijn knoll.inneke' s en knölleke's op deze avond zal voorgaan. KARNAVALSLIED 1975a Ingezonden door Fr. Fleurkens, Laagriebroekseweg k, Leunen. Dhr. Fleurkens behaalde met deze inzending de 1e prijs Refrein: Wijze: Edelweis Knölleke's vieren karnaval 't Zien de dagen van plezier Danse hosse springe dan en drinke van *t lekkere bier. Knölleke's viert mar karnaval Makt ouw nouw toch nie zö dik. Danst en host en springt nouw mar en makt dan toch mar hiel veul schik. Ober brengt toch is wat bier We hebbe zonne zin Ober breng der dan mar vier Die gön der altied ien. Drink mar drink mar drink is uut Der is nog bier genoeg Weei gön vandaag nog nie nor huus en blieve ien de kroeg. En zing is mit: Jao zing is mit: Meense wat en fiëst is dat Dat fiëst van karnaval. Drie daag lit dan alles plat En niemus werken zal Ligge ganse daag op straot, of hange ien de kroeg. En zinge een 'twiê ien de maot, der is nog geld genoeg En zing is mit, Jao zing is mit:

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 7