VASTENAVOND 1975: Om te beginnen wil ik iedereen die mee wil doen met de optocht in Venray, er op wijzen dat deelname aan de Venrayse optocht van maandag 10 februari op z'n laatst zaterdag 1 februari a.s. bekend moet zijn bij J. van Meijel, vein Berlostraat 5, want daar zijn de deelnemersformulieren voor de Venrayse optocht te krij gen. Wie van plan is wel mee te doen met de Leunse optocht en niet met de Venrayse kan zich nog melden tot en met woensdag 5 februari. Ik zou het zeer op prijs stellen als je toch weet dat je meedoet dat je met dit aanmelden niet wacht tot 't laatste moment, maar doe 't dan vroeger, maar wel liefst tus sen 5 en 7 uur savonds, omdat je dan de meeste kans hebt dat ik zelf thuis ben, dan kan ik ook de dingen opvragen die ik nodig heb, en die vermeld stonden in "De Ruuper" van de vorige week, en nog iets, Laat de alkohol buiten de.optocht. Zou ook de groep "Dansmarietjes" zich willen melden die jaarlijks voor de fanfare uitgaat JEPGDKOMMISSIE LEUNEN: Maandag a.s. 27 januari 1975 is er weer vergadering in de kleine zaal van het Gemeenschapshuis. De agenda luidt als volgt: 1opening 2. verslag vorige vergadering 3. ingekomen stukken 4. bespreken aktie-kalender n.a.v. rondvraag (zie notulen vorige vergadering) 5. verdere gedachtenwisseling aangaande het eventueel samenwer ken met de Dorpsraad. 6. inventarisatie jeugdonderkomens i.v.m. het vrijkomen van de oude meisjesschool 7. rondvraag 8. sluiting KREJAMA 1975: Op zaterdag 19 april a.s. wordt in de Schouwburg te Venray een kreatieve manifestatie dag gehouden, genaamd "Krejama"75"» over het jeugd en jongerenwerk, welke georganiseerd wordt door het Regionaal Jeugdcentrum Noord Limburg. Het doel van deze manifestatie is om alle leidsters en leiders betrokken bij het jeugdwerk als wel alle onderwijzeressen en onderwijzers van geheel Noord Limburg mee te laten doen aan o.a. vrije ex pressie, spelen etc. Daarnaast wordt er informatie verstrekt over het jeugd- en jongerenwerk.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1975 | | pagina 5