KARNAVALSVERENIGING »«T KNOLLSKE" LEUNEN: De karnavalsverenigingen van Venray en de kerkdorpen, samen werkend in het overkoepelend orgaan "DE VORSTENRAAD" houden op zaterdag 28 december 1974: "VORSTENRAADS-BAL" in het Gemeenschapshuis te Leunen. Aanvang 20.00 uur. Entree: gratis Muziek: Leunse Boerenblaaskapel Oirlose Boerenblaaskapel Op dit bal zullen aanwezig zijn alle Prinsen (eventueel Prinsessen), Vorsten, en leden van Raden van XI van de bij de Vorstenraad aan gesloten verenigingen. Uitnodigingen werden verzonden aan: 1# Vastelaovesverg. "De Pielhaas" Venray 2. Karnavalsverg. "De Knuppels" Castenray 3. Karnavalsverg. ,rDe Zagewetters"t Merselo 4. Karnavalsverg. "De Spurriemökke" Oirlo 5» Karnavalsverg. "De Karklingels" Oostrum 6. Karnavalsverg. "De Kevers" Smakt-Holthees 7. Karnavalsverg. "'t Dartele Veulen" Veulen 8. Karnavalsverg. "De Piëlreuzen" Ysselsteyn welke verenigingen zullen zorgen voor een origineel "plaatselijk" cadeau, ieder voor zich, dat gedurende dit bal verloot zal wor den, en waarvan de opbrengst mede bijdraagt in de onkosten-dekking van deze bal-avond. De Karnavalsvereniging 5,,t Knëlleke" Leunen verzoekt personen, v/elke gratis hun aktiviteiten ter beschikking willen stellen bij de opbouw van "Prinsenwagen", zowel van de senioren als van de jeugd, zich hiervoor op te willen geven bij voorzitter P. v.d. Ster ren, tel. 1873, of bij de Vorst J. Martens, Boodenstraat. Zij welke voor het nieuwe karnavalsseizoen een karnavalsliedje in elkaar willen zetten, gelieven de tekst met "melodie" te willen inleveren voor 10-1-75 bij de sekretaris P. Beckers, Albionstraat 17, dit met het oog op "Prinsenbal" welk zal plaats hebben op 18-1-75 Nieuwe leden voor de Raad van XI, alsmede enkele "Dans-Marietjes" kunnen zich opgeven bij de Vorst J. Martens, Boodenstraat, welke opgave schriftelijk dient te gebeuren, b.v. "ondergetekende geeft zich op als kandidaat voor de Raad van XI, resp. "Dansmarietje", met vermelding van Naam en Adres."

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 4