-o-o-o-o-o-o- In verband met de jaarwisseling kan verwacht worden dat enige stagnatie in het bankgiroverkeer optreedt» Overboekingen welke in elk geval voor 31-12-7^- op de plaats van bestemming moeten zijn dienen zo vroeg mogelijk te worden ingeleverd Na 19 december wordt tijdige uitvoering door de Banken niet gegarandeerd. Telefonische overboekingen zijn slechts mogelijk tot 10 uur v.m. RABOBANK LEUNEN de Bank voor Iedereen. Tel. 2424 o-o—o-o—o-o-o-o—o-o—o—o—o—o—o—o—o—o-o-o-o—o—o—o—o—o—o—o—o-o-o—o— K.P.J. LEUNEN: M -o-o-o-o-o-o-o-o- Kerstmis m het vooruitzicht willen wy als K.P.J. onze aandacht er ook op vestigen. Dit hebben we gepland op 19 dec. om 7.30 uur, kom dan bij het transformatorhuisje vlak bij Reijnders aan de Laagriebroekseweg bij elkaar, vandaar gaan we te voet de bossen in. In het bos gaan we een spel doen, waarna we bij het kampvuur met koffie en warme broodjes 1.per stuk) nog even gezellig bij elkaar zitten. Tot zover de herderstocht Op 16 dec. wordt er in het Gemeenschapshuis gesport. En als laatste: de redaktie van ons K.P.J. krantje klaagde er over dat nog niemand een stukje heeft ingestuurd voor het krantje. Doe er v/at aan en schrijf over ja honderd en een dingen zijn er om over te schrijven. Bij voorbaat dank dat er nu een Kerstkrantje uit kan komen. W.S.V. "DE BELHAMELS": a -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zaterdagmiddag begint voor ons de wmter- serie. Dezd winterserie is bestemd voor iedereen, er is een afstand van 3 en 10 krn. Het inschrijfgeld bedraagt: 1.per persoon. Deze winterserie zijn 3 tochten, ze kosten allen 1.per tocht. Het inschrijven Is van 14 tot 14.30 uur in het Gemeenschapshuis. Zorg dat je vroeg aanwezig bent, vooral voor het vroeg invallen van de duisternis. Zondagmiddag gaan we met "De Belhamels" naar de Schouwburg, daar komt het Limburgs Jeugdtoneel met het sprookje Repelsteeltje. Willen de ouders de kinderen zaterdag met de winterserie laten weten of het kind wel of niet meegaat. We vertrekken om 13*30 uur. Willen de ouders s.v.p. voor vervoer zorgen; als we op tijd bij het Gemeenschapshuis zijn dan kunnen we het verdelen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 4