-\k tot "15.30 uur. "GEVEN VCOR LEVEN": Een geweldige aktie voor de kankerbestra ding, Via radio, televisie en pers is iedereen reeds over deze aktie geinforraeerdOp maandag 25 november trekken in het hele land de vrijwilligers er op uit. Voor Leunen gebeurt dit op dinsdag 26 november. Overal on hun ronde belien ze dan aan en overhandigen de "Geven voor Leven" envelop. Vrijdag 29 november komen de vrijwilligers terug om de giftenvelop op te-halen. U kunt in deze envelop doen: een bedrag in contant geld. een ingevulde girokaart, opdracht voor de bank of betaalcheque een ingevulde toezeggingskaart Eoe allen mee aan deze geweldige aktie voor de kankerbestrijding onder jeugdigen. Tast eens flink in Uw beurs en vul de envelop. SINT NIKOLAAS-COMITE LEUNEN: Traditiegetrouw heeft de Opper- piet van St. Nikolaas in een speciale brief aan het comité mee gedeeld, dat hij op donderdag 3 december a.s., officieel naar leunen zal komen om de kinderen te bezoeken. Cm 10 uur komt hij naar de Peuterspeelgroepwaar alle peuters uit Leunen welkom zijn. Cm 10.45 uur gaat hij naar de kleuterschool, terwijl de basisschool na de middag aan do bourt komt. Evenals vorig jaar vraagt de Goedheiligman de Leunse bewoners nederig hem een beetje financieel te steunen, zodat hij weer alle kinderen volop van zijn gulheid kan laten genieten. Lnkele dames hebben zich al bereid verklaard een handje te hel pen. Zij zullen de komende dagen Uv; bedrage op komen halen en de dank van Sint overbrengen. Bedrijven en instellingen kunnen hun bijdrage storten op de rekening van de Sint bij de Rabobank. SV"DE BELHAMELS1Zaterdagmiddag clubmiddag en we1 van Zondag is dan de laatste tocht van dit seizoen en wel de St. Nikolaastocht in Afferden. We vertrekken om 11.45 uur bij het Gemeenschapshuis. 'Villen de ouders zorgen dat de kinderen gege ten hebben; dus geen boterhammen meebrengen. Wel meebrengen: wandelboekje en 2 kwartjes. Geen uniformen. Donderdag 28 november oud papier ophalen in de kom van Leunen. Willen de kinderen op de clubmiddag een plastiek fles meebrengen, om iets te kunnen maken voor St. Nikolaas. St. Nikolaas komt ook bij dc Belhamels en wel op zondag 1 dec. om 14.50 uur in Café Hartens. TE KOOP: jonge Foxen, bij G. Jenneskens, Veulenscweg 27, Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 5