KARNAVAL - J5ÜGD: Dezer dagen komt de jeugd-karnaval rond in Leunen voor de verkoop van pennen ten bate van de jeugd-karna- val. De kosten zijn 1.25 per stuk. Willen de jeugd-karnavalsleden bijeen komen op vrijdagavond 8 nov. om 7 uur bij café Martens voor het afhalen van de pennen en het bespreken van de route. Gaarne allen op tijd aanwezig. VEKRAY'S GSMENGDE ZANGVERENIGING: Naast de reeds bestaande zangverenigingen in Venray, is er, met als oprichtingsdatum 28 maart 1975, een gemengde zangver eniging bijgekomen. Dat hier behoefte aan bestond, blijkt uit het feit, dat momen teel 53 dames en 20 mannen lid van onze vereniging zijn. Bij do mannenstemmen kunnen wij nog versterking gebruiken Zeer zeker zijn er in Venray en kerkdorpen mannen, die graag wil len zingen, maar nog niet de juiste weg hebben gevonden. U kunt er op rekenen, dat de zang en werksfeer in ons koor zeer prettig is en waar ook U van harte welkom bent. •Vist U dat ons koor 7 echtparen telt Uiteraard kunnen ook dames zich opgeven als lid. De wekelijkse repetitie's worden gehouden op dinsdagavond ora 20.00 uur, in de A.B.O. school, Ursulastraat Venray. Meld U aan bij: J.P.M. Steijlen, Kolkweg 3, Venray. Tel. 1221. of kom dinsdagavond naar de repetitie. EILJARTCLU3 "LEUNEN '67": In de laatste competitiewedstrijd van de eerste helft, leed Leunen 1 zijn eerste nederlaag. De wedstrijd Leunen 2 - Overloon 2 werd uitgesteld. Ce uitslagen zijn: leunen 1 - K.O.T. 12-6 I. Jacobs - G. Troisfontaine 0-2 J. Lucassen - L. Nooyen 0-2 F. Martens - G. Peeters 2-0 J. v. Meijel - C. Raateland 0-2 Eet volgende programma: 19/11 Leunen 1 - Overloon 1 15/11 Los Band 2 - Leunen 2

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 7