L.V.B, VEULENDonderdag 10 okt. Moederdag: half 8 H. Mis; daarna in zaal Dirkx film en discussie over de vrouw in eon nieuwe levens fase» Een film die iedere vrouw zou moeten zien. Wij verwachten daarom grote belangstelling. 1? okt. is oriëntatie-wandeling, opgave uiterlijk 10 okt. L.V.B. LEUNEN: Kienen: Maandag 7 okt. is er om 7.30 uur in het Gemeenschapshuis kienen voor de leden van de L.V.B. Moederavond: Het bestuur nodigt alle moeders van Leunen uit op de Moederavond op donderdag 10 okt. Om 7 uur H. Mis; verder een spreek beurt met dia's door Mevr. Mêlotte over: "Leven en dood in de Moederschoot". Tijdens de pauze collecte voor onze dorpsgenote: Zuster Bets Heintjes. Dropping: Op maandag 28 oktis er dropping. Dames die hieraan willen deelnemen, gelieven zich op te geven voor 20 okt, onkosten 6.per persoon, die men bij opgave dient te betalen.. CURSUSSEN IN KRINGVERBANDSociale scholingscursus: Deze cursus zal uit 5 bijeenkomsten bestaan die duren van 1k - 16.15 u. Het hoofdbestuur van de L.V.B. heeft gekozen voor het thema:" "Communicatie". De kosten zijn 13.per persoon voor de ge hele cursus. De eerste bijeenkomst is half nov. Opgave voor 11 okt. Cursus sport en spel: deze wordt in januari gegeven. 5 lessen kosten 10.-- a 12.per persoon. Cursus vergader en gesprekstechniek wordt ook in Jan - Febr. gegeven. 6 lessen 18.00 per persoon. Voor beide cursussen dc opgave gaarne voor 8 okt. a.s. bij de sekretaresse, tel. 21*f1, Ons Erf: Op 11 -12- 13 nov. ccn aantal dagen op "Ons Erf" voor de leden van de L.V.B. Het onderwerp is: "Opvoeden zonder meer of Christelijk opvoeden". De kosten zijn 50.per deelneemster, die men tijdens het verblijf op "Ons Erf" kan betalen. Opgave voor 11 okt. a.s. JONGERENSOOS "PUREE": Aangezien er voor de soos een duidelijke bestuursstruktuur noodzakelijk is, zijn er door de leden al enkele stappen in die richting genomen. Vanuit de leden is er al een bestuur en een beheerder voor de drank en horeca gekozen. Op de laats gehouden bestuursvergadering is er besloten om 3 a k oudere mensen van Leunen op te nemen in de bestuursstruktuur. Louis Claessens helpt momenteel al mee aan het maken van een bestuursstruktuur. V/ij hopen dat er meerdere onder de gemeenschap zijn. Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met: Piet BisterVelts, tel. 2171 of met Sjaak Koenen, tel. 1220 of met Gerrit v Vegchel, tel. 1076

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 8