OUD P API Er? AKTIS VEULENWoensdag 25 sopt. v/ordt het oud papier wederom bij U thuis afgehaald. Tot nu toe hebben wij 6 x het papier bij U opgehaald. Daarvoor mochten wij innen fn bedrag van 1456,80 De laatste keer was het 300. Blijf 11 dus zorgvuldig bewaren. Hartelijk dank l LEEFBAARHEID, OOK IN DE TOEKOMST Zoals U reeds eerder hebt kunnen lezen, zal in de maand september een enquête worden gehouden op de kerkdorpen van Venray, omtrent de leefbaarheid van deze dorpen. De resultaten van deze enqéte zijn niet alleen belangrijk voor de dorps en wijkraden om bij de diverse instanties beter beslagen ten ijs te komen, maar ook verenigingen en organisaties kunnen met de resultaten hun voordeel doen. In ieder geval is bij monde van de Burgemeester de verzekering gegeven, dat het gemeentebestuur zich verplicht acht om reele wensen en stellingen te helpen realiseren. Dat het de gemeente ernst is mag ook blijken uit de daadwerkelijke steun, die bij het opzetten van de enqête is gegeven. Juist nu vaststaat, dat de dorpen te klein zijn voor een aantal voorzieningen en dat de mensen aan veel voorzieningen hogere eisen gaan stellen, is het belangrijk, dat wij ons nu gaan bezinnen op de leefbaarheid in de naaste toekomst. Velen van ons waarderen het wonen op het dorp.. Maar waarom V/at vindt men het waardevolle ervan. M.a.w. wat wil men voor de toekomst ook zo houden Om op deze vraag te antwoorden moeten v/e Uw mening horen V/ij zouden dan ook aan alle gezinnen van het Veulen en aan de gezinnen van Leunen welke hiervoor gevraagd worden willen zeggen: neem de tijd voor het doorlezen van de vragenlijst en vul vervolgens met alle gezinsleden van 15 jaar of ouder de lijst serieus in. 'lij van onze kant zullen de resultaten snel uitwerken en U hiervan mededelingen doen. Vele van de resultaten zullen ook in de komende maanden nog onderwerp van gesprek zijn. L.V.B. LEUNEN: Op donderdagmiddag 26/9 maken we een excursie naar Limagas in Heerlen. We vertrekken dan om 1 uur aan het Ge meenschapshuis, thuiskomst 9 uur. Op de terugreis wordt gepau zeerd in Hornerheide, waar U do gelegenheid krijgt iets te ge bruiken voor oigen rekening. De onkosten voor de reis zijn 7*50 per persoon. Wilt U dit voldoen voor 23 sept. a.s. bij een van de bestuursleden. Er zijn nog een paar plaatsen vrij.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 6