PONYCLUB QMS GEHOT" A.s. Zondag 30 juni is een groot ponyconcours te Leunen op het terrein van Jac Goumans Molenhofweg 9» Om 10.00 uur treden de ruim 400 amazone's en ruiters met hun pony's aan om elkaar in de individuele ringen sportief te bestrijden. Ook om 10.00 uur wordt een begin gemaakt met de keuringen van de acht en viertallen in de klassen zwaar, middel en licht. Na de raiddag om twee uur gevarieerd programma met o.a. Défilé, sprin gen in diverse klassen en prijsuitreikingen. Door onze vereniging wordt met drie achttallen en een viertal deelgenomen, terwijl een 30 tal amazone's en ruiters uit Leunen-Veulen en Heide individueel zullen meedingen naar de fraaie collectie bekers, welke de vereni ging dankzij vele milde gevers, beschikbaar kan stellen. Op het fraai gelegen terrein zijn in een tent volop dranken en ver snaperingen verkrijgbaar terwijl ook gelegenheid zal zijn om te eten in de vorm van soep en broodjes. Naast het kijkgenot wat geboden wordt zal het dus aangenaam toeven zijn op de Molenhof. Wij nodi gen dan ook gaarne iedereen jong en oud uit tot een bezoek aan ons concours. Aan alle deelnemers zij veel succes toegewenst en aan alle belangstellende een prettige dag. S.V. LBUNEN Programma zaterdag 29-6: Veteranen toernooi te Leunen Uitstapje voor de D - E jeugd. Vertrek per fiets bij het Gemeenschaps huis te Leunen om 12.00 uur. Avondspel van 18.00 uur tot 20.30 uur. in de bossen achter Rank Xerox.- Thuiskomst 21.00 uur. Boterhammen en drinken meebrengen. Kosten 1.00. Verder geen zakgeld meenemen. Leunen E2 is dit seizoen kampioen geworden in de E 8 klasse. Proficiat

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 4