vervolg S.V. LEUNEN; A.s. zaterdag en zondag organiseren wij in het Gemeenschapshuis een Fancy-fair. Voor de bezetting van de diverse stands is een rooster opgemaakt per elftal, zodat men zelf voor de oplossing kan zorgen. Zie hiervoor de publikaties in de kantine en bij de opstellingen. Zie ook de mededelingen elders in dit blad. RIKKEN IN LEUNEN: Op de vorige rikavond w erden de volgende prijzen behaald: 1e pr. Th. Thuyls 576 pnt. 2e pr. Mevr. Janssen 561 pnt. 3e pr. J. Holtackers 500 pnt. 4e pr. B. Buyssen 480 pnt. 5e pr. M. Manders 479 pnt. Middenprijs M. Claessens 447 pnt. De volgende rikavond is a.s. maandag 25/3 om 8.00 uur in Martens te Leunen. FANCY - FAIR: Het is al heel-wat jaren geleden, dat in Leunen een fancy-fair draaide. S.V. Leunen zal a.s. weekend dus iets brengen wat voor Leunen weer bijna nieuw genoemd kan worden. Een ander motief voor het bestuur van de voetbalklub is de onzekerheid over het doorgaan van de jaarlijkse skelterrace in Venray i.v.ra. moeilijkheden om een geschikt circuit te vinden. En een vereniging met 19 elftallen, waarvan 14 jeugd zal iets moeten doen voor de financiële gezond heid S.V. Leunen rekent dan ook op veel belangstelling uit Leunen, Veulen en Heide, speciaal de ouders van jeugdleden hopen we op een vein onze avonden te zien. Er zijn vele attracties, waarvan vooral het rad van avontuur met de mooie prijzen uitnodigt een gokje te wagen. Scherpschutters, koppensnellers, mensen met stalen zenuwen kun nen zaterdag en zóndag bewijzen wat ze waard zijn. Onze vereniging staat een r ond jaar klaar voor zijn leden. Zij, die daarvoor waardering hebben kunnen nu op gezellige avonden dit laten blijken. Drankjes en hapjes zijn er in voldoende mate. Ook aan de jeugd is gedacht, Zondagmiddag draaien we enkele uren voor verlaagde prijzen en wel van 3 tot 6 uur. De avonden 'zijn we open vanaf 8.00 uur. Zondagavond 10.00 uur vindt ook de trekking van de loterij plaats.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 6