HUWELIJKSAEK.Henny van Well (Westerbeek) - Truus Gommans Ger Litjens - Riek Wijnen (Melderslo) Martien Jenniskens - Henny Wismans (America) OVERLEDEN; Ine Janssen Mededelingen; Op de Parochievergadering van 28 febr. 1.1. werd unaniem besloten tot het volgende; 1de hoogmis met ingang van 10 maart weer te plaatsen op negen uur. 2. tot aanpassing van stipendia zoals die zjjn voorgesteld en zoals deze in de meeste parochies van het dekenaat Venray reeds langer gelden. Het stipendium is het bedrag dat men geeft bij of voor het op dragen van een H. Mis. Leesmis door de week 10*-- (dit was 7-50) Gezongen dienst door de week 20.-- (dit was 20,-- Leesmis op zaterdagavond of zondag 15.(dit was 12.50) Hoogmis op zondag 25.(dit was 25. Gezongen H. Mis bij jubileum e.d. 35-—- Leesmis bij jubileum 20. Rouw en trouwdiensten zijn voor degenen die meedoen aan de ge zinsbijdrage vrij. Van hen die niet meedoen aan de gezinsbijdrage wordt bij deze gelegenheden gevraagd 200.-- (dit was 150.-- Ook op de kostenregeling van het kerkhof hebben degenen die meedoen aan de gezinsbijdrage een korting van 200. Het lijkt redelijk - en de parochievergadering was het daarmee eens - dat degenen die niet meedoen aan de gezinsbijdrage op deze wijze bijdragen aan het functioneren en instandhouden van kerk en liturgie waar zij dan gebruik van maken. DAMESKOOR LEUNEN: A.s. vrijdag 8 maart zingen we in de Huwelijksmis van 1 uur. Zaterdagavond in de mis van 7.00 uur. Zondag is er in de kerk, na de mis van half 11, dus kwart over 11 een korte repetitie. Maandag 11 maart repetitie in de kerk om half 8. Vrijdag 15 maart zingen we in de Huwelijksmis om kwart over 3- KARNAVALSKLDB "«t KnSlleke" LEUNEN bedankt voor de leuke attentie tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. A. v.d. Oetelaar, Laagriebroekseweg 2, Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 3