L.V.B. AFP. LEUNEM; Maandag maart is er om 8 uur in het Gemeenschapshuis kienen voor de leden van de L.V.B. Woensdag 6 maart is in het Gemeenschapshuis om 8 uur de 1e les van de cursus "Hulpverlening bij ongevallen in en om de woning" De volgende data zjjn: woensdag 20 maart, donderdag 28 maart, woensdag 3 april, telkens om 8 uur. Donderdag 7 maart om 7.30 uur is in het Gemeenschapshuis een "Bak en Braad-demonstratie" van verschillende vleesgerechten. Tevens is er dan verloting van de Lourdesreis. Dinsdag 2 april is de "Dag voor alleenstaande vrouwen", weduwen- dag, in de Venlonazaal, Hogeweg 10, Venlo. (I.v.m. de beperkte ruimte in deze zaal, de opgave gaarna zo spoedig mogelijk en wel voor 5 maart a.s. want wie hei eerst komt, het eerst maalt.) De kosten per deelneemster voor deze dag zijn 12.75 dat men bij opgave gelieve te voldoen. RECTIFICATIE op bericht in Peel en Maas over de peuterspeelzaal. In "Peel en Maas" van 22 febr, j.l. werd in het verslag van de Gemeenteraadsvergadering vermeld, dat de Raad een krediet vast,- stelde van 25.000,-- voor de verandering van de kelders van de kleuterschool voor de peuterspeelzaal: "Dat v/ordt dan een peuterspeelzaal voor ongeveer 16 peuters." Dit is een foutieve vermelding. Om misverstanden te voorkomen delen wij U het volgende mede: het aantal peuters dat de peuter speelzaal bezoekt bestaat uit 39. We hebben kinderen die 2 x per week een ochtend komen n.l. 31, en 8 kinderen komen 1 ochtend per week spelen. De speelgroepen bestaan uit 16 I 18 kinderen. Verder moeten we nog opmerken dat we een wachtlijstje hebben i.v.m. de grootte van de speelgroepen. Als wij een eigen ruimte kunnen gebruiken verwachten wij met meer speelgroepen te gaan draaien. De redaktie van "Peel en Maas" beloofde ons deze opmerking te rectificeren. Ze vonden het zelf ook wel een klein aantal peuters maar verzuimden bij ons te informeren hoe het in werkelijkheid zat. KORFBALKLÜB "ORANJE WIT": Dinsdag 5 maart om kwart voor zeven vergadering in de cantine van het sportpark.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 5