S.V.LEUNEN Vrijdagavond 8 febr. is weer de jaarlijkse carnavals avond voor senioren en A-jeugd met hun dames. Ook de korfbalclub is uitgenodigd, uiteraard met heren. Het belooft dit jaar een denderend feest te worden met een raad van elf (A-jeugd), een eigen prins Hensbal (de grote onbekende) en pittige dans- marietjes (veteranen). Voor de muziek zorgen:"The jumping rabbits in Amerika beter bekend onder de naam: "De springende knientjes" Dus allen present om 8 uur in het gemeenschapshuis. Belangrijk voor D en E spelers. Binnenkort begint weer de competitie, voorlopig spelen we nog oefenwedstrijden. Er zijn 4 D-elftallen (geboren tussen 1-8-'6l en 1.8.'63) en 3 E-elftallen (geboren na 1.8.'63 en minstens 8 jaar oud). Voor deze 7 elftallen zijn nauwelijks voldoende spelers, dus als er jongens zijn die binnenkort willen gaan voet ballen, kunnen ze zich nu opgeven bij L.Janssen, Albionstraat 15 Leunen tel 1361. Van elke jeugdspeler moet een spelerskaart gemaakt worden. Daarvoor worden a.s. zondag 3 febr. de volgende leden om 11.30 uur in de kantine verwacht, waar L.Heintjes een pasfoto zal maken. De kosten bedragen 0,60 welk bedrag wij de ouders verzoeken mee te geven. Frank Smets, Harrie Loonen Peter de Mulder, Jos Litjens, Martien Houben, Wim Houben, Hans van Ehee, Jacky Peeters, Ronald Weijs, Maarten Claessens, Peter Swinkels, Ronnie Vullings, Theo Wilmcen, Arno Buray, Jos Hellegers, Gerrie Litjens, Huub van Ooi Henri Cornelissen, Johny Verschuuren en Job Claessens. KORFBALCLUB ORANJE-WIT Zaterdag 2 febr. spelen de aspiranten 1 een vriendschappelijke wedstrijd in Ysselsteyn. Aanvang 1 uur. Zondag 3 febr. spelen de senioren in Horst om 1 uur tegen Swift 3- Om 2 uur is de uitreiking van de maconbeker in zaal de Wilgert. Aan de leden van de K.P.J. Zaterdag 2 februari zijn de foto's te zien van het caravalsbal 's avonds op de uitwisseling in het gemeenschapshuis van L.Reintjes.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 8