"DE RUUPER" Nadat we al enkele weken de nieuwe naam voor onze krant "de Ruuper" -ingezonden voor de heer Jenniskens, Leunen- hebben gebezigd, is thans ook het nieuwe hoofd -ontworpen door de heer Verbraak, Veulen- boven de tekst verschenen. Hoewel de druk niet zo duidelijk doorkomt, als het ontwerp aangaf, mogen we toch wel aannemen, dat iedereen de zin van de tekening zal weten te ontdekken. Dank aan de heer Jenniskens Leunen voor de naamgeving en aan de heer Verbraak Veulen voor de ontwerptekening. BELHAMELS LEUNENWillen de kinderen, leiders en leidsters van de wandelclub zich uiterlijk voor 9 febr. opgeven bij mevr. de Mulder, v.Megenstr14 i.v.m, de nodige werkzaam heden. Nadien is het niet meer mogelijk om met de wandelclub aan de carnavalsoptocht mee te doen. Wij verwachten een grote opkomst om ook dit jaar met z'n allen de carnavalsoptocht te doen slagen. Dan nogmaals de mededeling dat zondag 3 febr. van 14.00 tot 16.00 een gochelaar komt voor alle kinderen. Entree voor leden vrij; voor de anderen 0,50 per persoon. DAMESKOOR: Maandag 4 febr. om 7 uur repetitie, daarna kienen. Ja, 't is weer kienen hoor, op 4 febr.voor t dameskoor Om 8 uur in 't gemeenschapshuis, daar voelen we ons met kienen daar voelen we ons met kienen thuis. Omdat we wat mager zitten bij kas dachten we dat kienen een oplossing was. Hebt U nog een prijsje te zijner tjjd dan kunt D dit aan ons ook kwijt. Dus om 8 uur in de zaal, U komt gerust maar, allemaal!I! VASTENAVOND 1974 Het is reeds een aantal jaren gebruikelijk dat er een groep dansmarietjes in de vastenavond-optocht van Leunen meedoet. Zou de oudste of de leidster van deze groep zich ook willen melden voor deelname aan de optocht in Leunen. Ook U kunt zich opgeven bij J.van Meijel, v.Berlo- str.5, Leunen, tel 1693» Zouden diegenen, die mee willen doen met de optocht in Venray er aan willen denken dat het optocht-komitee van Leunen die opgave voor de Venrayse op tocht vroeg moet inleveren, zodat wij die gegevens vroeg moeten hebben.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 5