ST. NICOLAAS VEULEN: V/oensdag 5 dec. zal St. Nicolaas weer. onze scholen bezoeken. Eerst de kleuterschool en wel om 9*30 .uur. De moeders met de kleinen zijn dan natuurlijk van harte welkom. Daarna bezoekt de Sint de basisschool. De 5e en 6e klas gullen op eigen wijze dit feest vieren. V/ij hopen dat ook nu weer, dank zij Uw medewerking deze dag een geslaagde dag zal worden. St. Nicolaas laat U allen hartelijk dank weten voor Uw gift. Uw bijdrage bedroeg: 201.25 I.v.m. het St. Nicolaasfeest is er donderdag' 6 dec. een vrije dag I.v.m. de oliecrisis zal ook vrijdag 7 dec. vrij zijn. De school begint weer maandag 10 doe. De 1.1. van de 2e klas hebben bovendien dinsdag k dec. vrij i.v.m. familiefeest van de onderwijzeres. K.P.J. VEULEN: A.s. zaterdag 1 dec. is onze uitwisseling met Sevenum. Wij komen om 12.^5 uur bij Cafe Dirkx bij elkaar. Op donderdag 22/11 1.1. behaalde de afd. Veulen een 2e plaats achter afdeling Venray met de kring-zeskampHeide werd derde. STICHTING KATHOLIEK ONDERWIJS LEUNEN: Het afgelopen voorjaar is door een commissie ad hoe een enquete gehouden naar de wenselijkheid van een oudercomité of vereniging in Leunen. De uitslag hiervan is gepubliceerd in "Leunen deze week" en het complete rapport is nog steeds op de R.K. Basisschool, Kapelweg 3 verkrijgbaar. Overeenkomstig de aanbevelingen van de commissie is in overleg met het schoolbestuur en de leerkrachten, zowel van de kleuter als van de basisschool, een werkgroep geformeerd. Hierin hebben alle ouders zitting, die zich middels de enquete be reid verklaard hebben eventueel een bestuursfunctie te willen aan vaarden. Tevens hebben in deze werkgroep zitting één afgevaardigde van het schoolbestuur, één leerkracht van de basisschool en één van de kleuterschool. Een van de eerste taken van de werkgroep zal zijn bepaalde ouder- aktiviteiten, die nu reeds plaatsvinden (schoolbibliotheek, hand werken) te coördineren en waar nodig uit te breiden. Over de samenstelling van de werkgroep en de concrete werkplannen zullen de ouders, die kinderen hebben welke of de kleuterschool of de basisschool bezoeken, nader geinformeerd worden via een mededelingenblaadje van de school en de werkgroep.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1973 | | pagina 9