PONYCLUB "ONS GENOT": De verkoop van Kerst en Nieuwjaarskaarten is vlot verlopen. Aan allen die ons hierdoor steunden onze hartelijke dank. Wij willen de autoloze zondag benutten om met de pony's een rond rit te maken door de dorpsgemeenschap van Leunen, Veulen en Heide, bij goed weer op zondag 18 november voor de middag. Zondag 25 november (bij slecht weer 2 december) geven wij een onder ling concours tegen "De Paardenvrienden" uit America. De aanvang is 10 uur v.m. en het zal tot 4 uur n.m. duren. Er zullen verschillende pony-spelen te zien zijn, alsook dressuur en springen. Ouders en kinderen zijn van harte welkom. De entree is vrij. Versnaperingen en warme koffie is aanwezig. Deze ponyspelen zijn gemakkelijk per fiets te bereiken, ze zijn n.l. op het terrein en de bossen van M, Jenneskens, Breehei 2, nabij het pompstation van de waterleiding. ST NICOLAASCOMITE LEUNEN: Sint heeft een speciale brief naar het comité gestuurd om mee te delen, dat hij op dinsdag 4 december a.s. officieel naar Leunen zal komen om de kinderen te bezoeken. Om 10 uur komt hij naar de peuterspeelgroepwaar alle peuters uit Leunen welkom zijn. Om 10.45 uur bezoekt hij de kleuterschool, terwijl de basisschool na de middag aan de beurt komt. De goedheiligman heeft ook laten weten, dat hij het alleen allemaal niet meer aankan. Door de inflatie, de olieboycot en de krappe financiële steun verleden jaar, ziet hij de bodem van zijn beurs al. Hij vraagt daarom de Leunse bewoners nederig hem een beetje te steunen, zodat hij toch weer alle Leunse kinderen van zijn gulheid kan laten genieten. Enkele dames zullen de komende dagen Uw bijdrage op komen halen en de dank van Sint overbrengen. Bedrijven en verenigingen kunnen hun eventuele bijdrage storten op de rekening van de Sint bij de Rabobank te Leunen. KORFBALKLUB "ORANJE WIT": De wedstrijden van het afgelopen weekend werden wegens het slechte weer afgelast. Voor het komende weekend waren geen wedstrijden vastgesteld, om de datum vrij te houden voor eventuele inhaal wedstrijden. Hiervan hebben v/e nog geen bericht ontvangen. Dan is daarmee het eerste gedeelte van de competitie afgelopen en gaan we ons voorbereiden op de raicro-wedstrijden in Horst. .11 II I .'«1

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1973 | | pagina 6