AUTO - CROSS. Zondag 9 september v/ordt er weer gecrosst in Leunen ten bate van de Fanfare. Alles is weer voor elkaar. De Fanfare is v/eer klaar om U te ontvangen. Ditmaal niet met muziek maar met motorgeronk en SENSATIE. Want iets te beleven is er op de crossbaan. De cross in Leunen is bij de renners zeer populair gezien het aantal aanmeldingen dat is binnengekomen. De organisatie had de bedoeling om maar 80 renners in te schrijven, maar we heb ben ons principe overboord moeten zetten om U en de renners niet teleur te stellen. Dit heeft v/el tot gevolg, dat er meer auto's in de baan komen als de bedoeling was. Er zal dus wel geduwd moeten worden om te winnen. Onze 10 Leunse en Veulen- se renners zullen dus U aanmoediging nodig hebben om de rest te verslaan. Om de strijd nog aantrekkelijker te maken mag U gerust een premie beschikbaar stellen. Een kleine premie is ook welkom. Na de normale races komen de dames in het strijdperk en de dames zijn nog meer op eer uit dan de mannen. Dit gaat nogal met v/at botsv/erk gepaard. Na de dames komen de volhouders in de baan voor de afvalrace. Iedereen die nog niet bij de eerste drie waren mogen hier starten. Hierbij komen dan verschrikkelijk veel auto's in de baan. Dit wordt de uithoudingsslag over meer ronden dan de normale race. In deze race is ook alles toegestaan. Alleen niet elkaar slaan of trappen. Als laatste de Crazy race. De sensatierace. Hierin gaan de auto's elkaar te lijf als kemphanen en de auto die alleen blijft rijden is winnaar. fs Avonds om half negen is de prijsuitreiking in bet gemeen schapshuis. Denk tijdens de race wel om Uw eigen veiligheid en blijft achter de afrastering. Sr zijn deskundigen aanwezig om te helpen. De race begint zondag 9 september om half twee.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1973 | | pagina 6