S.V. LEUNEN A.s. zaterdag on 8.00 uur vertrekt de bus voor de reis van A - jeugd en jeugdleiders naar de Ardennen en Zuid Liraburg. Vertrek uit Zuid Liraburg 1,00 uur zaterdagavond. Daar de bus niet volgeboekt is zijn ook bestuursleden - elftallei ders en vlaggers, elftalkoramissie en supportersleden mondeling uitgenodigd. Kosten 8.een persoon, 12.twee personen, waarin inbegrepen de reiskosten en entree druipsteengrotten. Zaterdag 30/6 een middag met spel, wedstrijden en kampvuur voor D en E jeugd in de bossen van de Breehei. Vertrek per fiets van af de kantine om half twee. Thuis 'savonds 9.00 uur. INFORMATIE KINDERVAKANTIEWERK VENRAY EN OMSTREKEN Nog groot tekort aan LEI(ST)ERS. Meer dan 1200 kinderen doen raee aan K.V.IV. VENRAY. De belangstelling voor het KVW Venray blijft groeien. V/aren er in 1972 ruim 1100 deelnemers, voor dit jaar zijn er nu al op de kop af 1212 aanmeldingen binnen. Deze toename wordt vooral veroorzaakt doordat dit jaar voor het eerst de vijfdeklassers meedoen. Bij een analyse van de aanmeldingen blijkt dat de verhouding kom - kerkdorpen blijft wijzigen. In 1972 538 kinderen uit de kerkdorpen tegen 587 uit de kom. Nu is dit 601 uit de kerkdorpen tegen 611 uit de kom. Ongunstige verdeling. Opvallend is de grote voorkeur in Venray-kom voor de eerste week. Het vorige jaar was de belangstelling over beide weken nagenoeg gelijk verdeeld. Nu hebben zich voor de eerste week opgegeven 4o8 kinderen tegen 203 in de tweede week. Doordat de verhouding in de kerkdorpen goed ligt (312 tegen 287) komt er een zeer ongunstige totaalverdeling uit de bus n.l. 720 tegen 492. Deze zeer grote belangstelling in de eerste week baart het komitê grote zorgen bij het vinden van een geschikte ruimte voor film en andere aktiviteiten. (Het komitê ziet reikhalzend uit naar een grote ruimte b.v. een sporthal Mocht iemand het komitê aan een geschikte ruimte kunnen helpen in deze weken, dan houdt men zich uiteraard aanbevolen. Leiding. De leiding vormt elk jaar een lêvensgroot probleem. Met veel moeite is het komitê er dit jaar in geslaagd een bekwame hoofdleiding samen te stellen. Doch daarnaast zijn er nog ca 120 leidsters en leiders nodig. Het komitê vertrouwt echter ook nu weer op de mede werking van de jongeren van minimaal 16 jaar die bereid zijn, zich

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1973 | | pagina 4