Lichtgewicht Alluminium trappen, in verschillende stahoogte's, met plateau en beugel. Vier treden voor: ^9.50 W.C. reiniger, voor W.C. verfrissing en verstopping Ovenol voor Uw bakoven in 3 minuten schoon Staalfix, voor Uw roestvrij stalen aanrecht en pannen Meubelolie, palisanderolie, teakolie, proper glansspray Berken haarshampoo, in gezinsfles Haarlak, haarversteviger en haarkrullers Eau de Cologne, Tabak After Shave Alles met gratis geldzegels GEBR. LUCASSEN, ALBIONSTRAAT 10 - k5 TRIMWANDELGROEP LEUNEN: Onze groep, afdeling van "De Belhamels" bestaat nu ruim 2 jaar. Iedere week is er een wandelavond van ca 2 uur, waaraan geen kosten zijn verbonden. Ieder die mee wil, mag mee, we verzamelen bij de kerk om 19*30 uur, ook weer op maandag 28 mei a.s, In deze 2 jaar hebben we zo'n 115 tochten gelopen, in Leunen, Venray en omgeving. Aan de beide grote wandeltochten in Leunen werd deelgenomen, aan de beide winterserietochten (6 in totaal) in Venray werd deelgenomen, en dan 's zomers met de lange dag lichtavonden gaan we eerst een eindje fietsen en lopen dan een wandeling door de bossen waar we heengegaan zijn, zoals Geysteren, Schadijk, Ballonzuil enz. Tot op heden zijn er slechts 2 avonden uitgevallen wegens te slecht weer. Gedurende de tocht wordt afgesproken welke dag de volgende week het beste gelegen komt om op pad te gaan. Wij zijn allemaal begonnen met de gedachte zou het wel kunnen, en het kon. Nu de lente begonnen is, is het een mooie gelegen heid om er mee te beginnen. Gun Uzelf eens een ontspanningsavond met een avondwandeling over rustige wegen, buiten het drukke verkeer. Iedereen van 16 jaar of ouder is van harte welkom.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1973 | | pagina 7