DRUMBAND LEUNEN: Op 20 mei a.s. gaat onze Drumband alwéér naar de Landskampioenschappen, ditmaal in Blokker (N.H.) Wij hopen, dat wij ook deze keer gesteund worden door vele enthousi aste supporters. Degenen die graag mee willen gaan, kunnen zich opgeven bij: P. Bistervelds, Steegse peelweg 21, tel. 2171 H. Jenniskens, Albionstraat kOtel. 172^ A. Koonings, Catharinastraat 1h, tel. l'tO't De kosten bedragen 12.50 p.p. De vertrektijd zal nog nader bekend worden gemaakt. Bij voorbaat hartelijk dank. R.K. BASISSCHOOL: Inschrijving nieuwe leerlingen Deze week hebben de daarvoor in aanmerking komende kinderen van de kleuterschool een inschrijvingsformulier voor de basisschool meegekregen. Ouders, die dit niet ontvangen hebben en die hun kinderen in augustus a.s. voor het eerst naar de R.K. Basisschool in Leunen willen sturen, kunnen een formulier afhalen op de school, Kapelweg 3« L.V.B. LEUNEN: Donderdag 17 mei Kringbedevaart te Qostrum. 's Avonds om 8.00 uur H. Mis, die gezongen wordt door het Dames koor van Leunen. Het uitstapje naar Duitsland, op de vastgestelde datum 1^ aug. gaat niet door als er niet voldoende liefhebbers voor zijn. Daarom dames, als U hieraan wilt deelnemen geef U dan voor 15 mei a.s. op. Gaarne zo vroeg, dit in verband met het bespreken van de bus in het zomerseizoen. V/.S.V. "DE BELHAMELS" LEUNEN: De eerste tocht zit er weer op. Alleen vinden we jammer dat de uitslag nog niet binnen is, omdat we zondag daar niet op gewacht hadden. Maar dat hoor je zaterdag raiddag dan wel op de klubmiddag, en wel van 14 tot 15.30 uur. We hopen dat je allen present bent. BLAASKAPEL: Langs deze weg nog hartelijk dank aan alle medewer kers, die ons 2e festival mede hebben doen slagen. Voor een gevarieerd programma zorgden de kapellen uit Holthees, Ysselsteyn, Oirlo, Meerlo en Leunen. Inplaats van het streek- orkest uit Gennep, dat verhinderd was, zorgden "Die Fidelen Rosen- taler" uit Merselo voor een daverend eindconcert. A.s. vrijdag 11 mei zijn wij te gast in Helenaveen en zaterdag 12 mei in Alphen a.d. Maas. DAMESKOOR: Donderdag 10 mei om half 8 repetitie. Volgende week dinsdag om half 5 zingen we de Huwelijksmis op de "Kruuze" Volgende week donderdag zingen we om 8.00 uur 's avonds de Mis in Oostrum bij de Kringbedevaart van de L.V.B.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1973 | | pagina 6