BLAASKAPEL; Evenals_v.l. jaar, hetgeen een groot succes was, zullen "Die Fröliche Rubensammler" ook dit jaar weer een kapellen festival organiseren en wel op zaterdag 5 mei in het gemeen schapshuis te Leunen. Naast een 5 tal kapellen hebben wij het befaamde streekorkest "José" uit Gennep bereid gevonden het slotconcert te verzorgen. Als het "effe" kan zal Leunen deze avond openen, welke kapel bij het publiek zeer geliefd schijnt te zijn, gezien de enorme vraag, waar we onmogelijk aan kunnen voldoen. Op deze avond, die vrij toegankelijk is, verwachten wij alle muziekliefhebbers uit Leunen, Veulen, Heide en omstreken. Tot ziens in "Die Berghutto". P.S. Mochten er e.v.t. begunstigers, verenigingen of zaken mensen zijn die een prijsje willen afstaan voor de tombola, dan worden die graag onder dank ontvangen door het bestuur of de leden van de Blaaskapel. FANFARE-DRUMBAND Langs deze weg willen wij alle inwoners van Leunen en Veulen danken voor het slagen van onze traditionele oud-ijzer aktie. De aktie bracht dit keer 50.000 kg oud ijzer en lompen op, net de iets betere prijs die* we konden maken, toch weer een mooie aanvulling van de kas. Nog een bijzonder woord van dank aan diegenen die zich belangeloos hebben ingezet of hun trac tor met wagen beschikbaar hebben gesteld. FANFARE: a.s. Zondag concert in Sevenum. Wij spelen om 3 uur 's middags in de tuinbouwloods te Sevenum. Zij die met de auto meewillen om kwart voor twee bij het gemeen schapshuis» Allen die mét de auto gaan bij het gemeenschaps huis bij elkaar komen. 1 mei Fanfare en Drumband meiboom planten bij de Voorzitter Half acht bij P, Bartels bij elkaar komen. L.L.T.B. AFD. LEUNEN VEULEN HEIDE; Wij herhalen ons bericht, dat ons bedrijf op maandag 30/k (Koninginnedag) GESLOTEN is. Ook de bedrijven van Landbouw belang zijn die dag gesloten. Wil hiermede tijdig rekening houden. Nu de zon wel eens schijnt, krijgt men zin om iets in de tuin te gaan doen. Voor het onderhoud van .Uw tuin hebben wij thans alles in voorraad: o.a. grasschaar, graskantafsteker, gazon sproeiers en alle gereedschap. Ook gazongraszaad zowel voor siergazon als speelgazon. Onkruidbestrijdingsmiddelen voor gazon en grintpaden. Komt eens kijken in onze winkel

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1973 | | pagina 7