{CARNAVALSVERENIGING t Knölleke", LEUNEN Nu de {carnavalsfeesten 1972/3 wederom tot het verleden behoren kunnen de knöllinneke's en knölleke's wederom op een groots ge slaagde karnaval terugzien, en met hun Prins Peter d'n Eerste. Vanaf deze plaats danken wij alle mensen welke op enigerlei wijze hebben nedegeholpen om de karnaval Leunen 1973 te doen slagen, alsook de begunstigers welke er door hun bijdrage er aan hebben meegewerkt, dat de karnavalsvereniging "*t Knolleke" zich ook financieel staande kon houden, en waardoor ook nog een groter programma kon worden afgewerkt. Zij die nog iets te vorderen hebben voor verrichte diénsten of geleverde goederen t.b.v. karnavalsvereniging "»t Knolleke" Leunen., gelieve hiervoor de rekening vóór 15/^-73 te willen in zenden aan de penningmeester H. Hendriks, Trijnesstraat 13, Leunen Karnavalsver. "'t Knolleke" P. v.d. Sterren, Voorzitter P. Beckers, sekretaris. N.K.V. KINDERVAKANTIEWERK GROENEWOOD; Evenals andere jaren kunnen kinderen van N.K.V». leden in het ko mende vakantie-seizoen een week naar het vakantiecentrum GROENEIVOUD in Swalmen. Het vakantie-seizoen valt tussen 2 juli en aug. De jongens moeten de leeftijd avn 8-12 jaar hebben, de meisjes van 8-10 jaar. De eerste en laatste week is voor jongens en meisjes samen. Kosten: 27.50 Opgave en eventuele inlichtingen bij: Keysers, Gussenstraat 3. Opgave zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk 25 april a.s. L.V.B. LEUNEN: Ons winterprogramma wordt afgesloten met een show van T0MAD0- artikelen en een demonstratie van de melkkookpan op donderdag 12/k om 8.00 uur in het Gemeenschapshuis. Er wordt een grote opkomst verwacht. V7.S.V. "DE BELHAMELS": Zaterdagmiddag van 1^.00 tot 15.30 uur worden al de leden van de 5 evenals de 10 km verwacht in het Gemeen schapshuis voor het passen van de regenjassen. Zondagmiddag tussen 2.30 en 't.OO uur worden de nieuwe leden verwacht bij Bornardien Stevens Gussenstraat 19 voor de maat nemen voor de nieuwe uniformen. Willen de ouders van de oude leden even de uniformen nakijken en kijken of de kinderen die nog passen. De nieuwe uniformen kosten 5.— en de oude uniformen worden niet teruggenomen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1973 | | pagina 6