JONGE KERK LEUNEN Van tijd tot tijd - zo ongeveer elke maand - verzorgt een groep jongeren, een H. Eucharistieviering, op een eigen wijze die tot nu toe altijd een succes was. Zij doen dit door zang en door een bepaald thema voor iedere H. Mis te nemen. De laatste had als onderwerp: "Blij zijn met elkaar" (Karnaval), de voorlaatste stond in het teken van "Het Doopsel". Nu ligt het in de bedoeling om op 3 juni - de eerste zondag van juni - een H. Mis te verzorgen die in het teken staat van: "Ziek-zijn" in de brede zin van het woord, zodat naast de zieke daarbij ook betrokken kan worden de hulpbehoe vende, de oude van dagen, de gehandicapte en anderen* Het idee is geopperd om de mensen die in zulk een situatie verkeren hierbij te betrekken en dit ook te laten uitgaan niet alleen tot de mensen van Leunen maar óok tot die van Veulen en Heide. Wij willen deze mensen, als zij er belang stelling voor hebben, erbij aanwezig laten zijn. De Rectoren van Veulen en Heide kunnen hier volledig achter staan. Na de H. Mis zouden al deze mensen wellicht een uur of een paar uren in het Gemeenschapshuis kunnen worden ontvangen. De tijd na de H. Mis proberen wij een aangename te laten worden. Nu komt de vraag waarop wij niet direkt een antwoord kunnen geven: Hebben de personen op wie dit betrekking heeft hier ook werkelijk belangstelling voor Dit willen wij onderzoeken door te vragen of die zieken, invaliden etc. die er belangstelling voor hebben, het onderstaande formulier willen invullen en het vóór zondag 18 maart op de pastorie van Veulen, Heide of Leunen willen bezorgen of in de brievenbus aldaar doen. Wij zijn van plan, als het doorgang vindt, daarbij in te schakelen: een Arts, wijkverpleegsters, Groene en Rode Kruis.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1973 | | pagina 6