(vervolg van achterpagina) Diverse voor deze vergadering aangeschreven sekretarissen - resp. bestuursleden lieten zich op deze avond zien en er ontstond een levendige discussie, waaruit o.a. resulteerde een kommissie welke voor het volgende seizoen een "zittings-avond" voor Leunen wil organiseren. Verder werd op deze vergadering be sloten het traditionele voetbaltreffen hetwelk ieder jaar op de zaterdag voor karnaval plaats had, te vervangen door zaal- sport resp. barakken. Komende zaterdag 2h/2 staat dan op het programma een huis-aan- huis rondgang door de leden van het bestuur en de Raad van Ellef, waarbij de opmerking dient, dat deze inzameling o.a. ten doel heeft tijdens de karnavalsdagen een prettige karnavals- viering te hebben in Lèunen, voor jong en oud, terwijl natuurlijk verschillende aktie's voor jeugd - hierbij denkend aan de zich steeds uitbreidende kindertraktatie op karnavalsdinsdag - veel geld kosten, temeer omdat het inwonertal in Leunen zich steeds van jaar tot jaar uitbreidt. En dat de karnavalsviering zich ook voor feestavonden voor bejaarden, resp. gehandicapten inzet, ja dit is wel elkeen bekend. Een verdere attraktie is natuurlijk de karnavalsoptocht, waar elk een toch met genoegen naar zal kijken, en wie weet, misschie, ja misschien zullen de knöllinneke's en knolleke's^o.l.v. Prins Peter d'n EErste ook ditmaal er in slagen de Pielhazenkup in Leunen te houden. Voor kontributie vraagt onze vereniging een bedrag van 3. terwijl natuurlijk ook gaarne bijdragen in ontvangst zullen worden genomen, waarbij U uiteraard een bewijs van betaling zal worden uitgereikt. Eveneens op zaterdag 2^/2 dan het jaarlijks terugkerende evenement 't ALDEWIEVERBAL in het gemeenschapshuis, een bal wat telkenjare honderden bezoekers telt en waarbij het op valt, dat elders wonende knöllinnekes en knolleke's telkenjare naar het knollenrijk terugkomen om hieraan mee te doen. BESTUUR KARNAVALSVËRENIGING "»t Knolleke" LEUNEN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1973 | | pagina 4