2. de kursussen sport en spel en kreativiteit. 3. de toezegging van de jeugdverenigingen aan de peuterspeelzaal om te helpen bij eventuele reparatie van het speelgoed. de meisjessportvereniging. Gezien de akkomodatie en de kompetitie mogelijkheden, denkt men aan korfbal. ONDERLINGE PAARDBNVERZEKERING De halfjaarlijkse schatting van de paarden zal aan huis gedaan worden. De schattingen Leunen worden gedaan op dinsdag 26 sept. a.s. vanaf voormiddag 9 uur. Op het Overbroek komen de schatters om 1 uur. De premie per 1 okt. 1972 is vastgesteld op T4 DORPSRAAD De Dorpsraad geeft in samenwerking met de vereniging van zelfstan dige ondernemers een gids uit met gegevens over verenigingen en bedrijven in Leunen, zulks ten gerieve van de nieuwe bewoners en ter verdere informatie voor degenen die reeds langer in Leunen wonen. Ondernemers welke niet aangesloten zijn bij de vereniging van Zelf standige Ondernemers kunnen ook mededelingen over hun bedrijf geplaatst krjjgen. Men gelieve hierover kontakt op te nemen met de redaktie van "Leunen deze week". L.V.B. LEUNEN Aan alle inwoners van Leunen De L.V.B. bestaat 2 dec a.s. *t0 jaar. Dit is wel een reden om feest te vieren. Maar als er feest gevierd wordt moet er geld zijn. Daar wij met de contributie amper rond kunnen komen, is onze nood groot. Op de jaarvergadering is door de leden voorgesteld om 5.-- per lid bij te dragenen ook bij alle overige inwoners van Leunen aan te kloppen, voor een vrije gift. U wordt een dezer dagen door een van onze leden bezocht. Alvast onze hartelijke dank voor Dw bijdrage Kienen: op maandag 2 okt. is er een extra kienavond, die voor iedereen toegankelijk is. Mocht hiervoor een prijsje ter beschik king hebben, wilt het dan voor zondag 1 okt. bezorgen bij: Mevr. Kusters, Albionstraat 25. Herfstwandeling: Als er nog dames zijn, die willen deelnemen aan de herfstwandeling, op donderdag 28 sept. om 2 uur in de Schadijkse bossen, gelieve men zich voor maandag 25 sept op te geven bij bovengenoemd adres. KnutselkursusVoor deze kursus die in okt. gegeven wordt, zijn al verschillende aanmeldingen binnen. Volgen er nog meer dan worden 2 kursussen gegeven. Ook hiervoor de opgave zo spoedig mogelijk en wel voor maandag 25 sept. bq: Mevr. Geurts, Houbenweg 10, Leunen Tel. 21M.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 4