TE KOOP: bqzetkachel en gasfornuis, beiden voor aardgas en 3 jaren gebruikt. A, Leyssen, v Megenstraat 3» tel. 3037. TE KOOP: snijbloemen "SUPERFRESIA' S" vanaf 1.25 naar lengte. L. Willems, Laagriebroekseweg 8 AUTOCROSS Zondag a.s. 13.30 uur is het dan zo ver. De inschrijving is gesloten al voordat de eindinschrijving was bereikt. Er hebben zoveel coureurs ingeschreven, dat de orga nisatie de inschrijving moest stopzetten. Zelfs van de kant van de dames is de deelname erg groot. De manches zitten zo vol, dat er wel het een en het ander moet gebeuren. Niet alle wagens zullen de finish bereiken. Enkele omdat de motor het begeeft, anderen omdat ze zich vastrijden en weer anderen omdat ze over de kop gaan of in brand geraken. Als klapstuk van de cross krijgen we de afvalrace. Alles wat nog kan lopen komt dan in de baan. Hjj die na de lange en spektakulai- re race nog als eerste weet te finishen is verzekerd van een mooie beker. Ook vol sensatie is de damesrace. De dames weten maar een ding en dat is volgas vooruit en dat loopt wel eens niet goed af. We starten precies om half twee op het terrein gelegen aan de LORBAAN te VEULEN met manches in de klassen 1300 - 1500 - 6/8 cylinders. Na een korte pauze gaan we dan verder met de finale's de dames race en afvalrace. ¥/e mogen U wel vragen de favorieten flink aan te moedigen. Ook wordt U de kans gegeven om op Uw favoriet een premie te zetten. Dit bevordert de strijdlust ten zeerste. Om deze middag prettig en goed te laten verlopen hebben wij Uw hulp nodig. Volg de aanwijzingen van de leden van de Fanfare op, en loop onder geen enkele voorwaarde op de baan. Er zijn mensen aanwezig om de gestrande coureurs te helpen als er iets gebeurd. Wij hopen dat U er veel pleizier aan zult beleven, en wij wensen Uw en onze Fanfare een vruchtbare middag toe.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 5