Iedere deelnemer ontvangt na afloop 'n"Sticker". Leden, oud-leden, verloofdes en belangstellenden kunnen zich voor 3 september opgeven bij Litjens, Laagriebroekseweg 10, tel. 1262. FANFARE EN DRUMBAND: A.s. zondag om 11.15 uur brengen we een sere nade aan Dhr. L. Weys. Dus om kwart over 11 allen present bij het gemeenschapshuis. A.s. dinsdag om 9.00 uur na ae repetitie is er een vergadering over de auto-cross, tevens taakverdeling. Iedereen van de Fanfare-Drum band en Bestuur moet hierbij aanwezig zijn. BLAASKAPEL "DIE FRÖLICHE RUBENSAMMLER" Het succes in Helden heeft tot gevolg gehad, dat onze blaaskapel een verzoek heeft gekregen om in Beringen - na het optreden van diverse kapellen - de avond verder met hun muziek te verzorgen. Zondag 27 aug. gaat de reis dus naar Beringen, waar we zullen optreden van 9.30 tot 12.00 uur. Eventuele supporters zijn natuurlijk van harte welkom. De bus ver trekt om 8.30 uur bij het gemeenschapshuis. JEUGDCOMMISSIE: In de laatste vergadering van de jeugdkomraissie dd. 26-6-72 kwamen de volgende punten aan de orde: 1. i.v.m. de vraag van de Gemeentelijke jeugdraad werd de akkomo- datie van de diverse jeugdverenigingen doorgelicht. Een afvaar diging van de jeugdkommissie zal met het bestuur van het Ge meenschapshuis de mogelijkheden van het gemeenschapshuis bespre ken. 2. het zangers(sters)probleem van de Jonge Kerk werd doorgepraat. 3. de enquête over de damessport werd doorgenomen en tot na de vakantie uitgesteld. A.s. maandag 28 augustus is weer vergadering om 8 uur in het Ge meenschapshuis. Dan zal er naast de ingekomen stukken en de mede delingen verder doorgepraat worden over welke damessport voor de opgegeven kandidaten het meest haalbaar is. Tevens zal er een afgevaardigde zijn van de peuterspeelgroep. W.S.V. "DE BELHAMELS": Het bestuur van de wandelklub zegt dank, ook namens de "Belhamels" aan de Stichting Gemeenschapshuis, de Fanfare en Drumband, en alle medewerkers die geholpen hebben bij het zeer goed slagen van de wandeltocht in Leunen. Onze "Belhamels" van de 5 km wisten de 6e prijs en de 10 km. de 18e prij6 te behalen. Zaterdagmiddag is er weer oefenen voor alle groepen en wel van 1^.30 tot 15.30 uur. Zorg, dat je allemaal aanwezig bent Donderdag 31 aug. is er weer papier ophalen in de kom van Leunen. TE KOOP: Lastrafo. te gebruiken op 220 V. voor electroden tot 2,5 m/m. Houtdraaibank met 3/^ pk lichtnet motor, tussen de centers 110 cm. Albionstraat 13, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 4