VERGADERING JEUGDKOMMISSIE P.P. 17 april 1972 De nieuwe voorzitster Mevr. van Bavel opende de vergadering. Alle verenigingen hadden via "Leunen deze week" kennis genomen van het verloop van de vorige vergadering. Naar aanleiding van de afwezigheid van fanfare-drumband plaatste Dhr. L. Janssen de opmerking dat hij en meerdere mensen, de juiste doelstelling van de Jeugdkommissie nog niet kunnen overzien, hetgeen hun afwezigheid begrijpelijk maakt. De vergadering was deze mening ook toegedaan. Hierna kreeg Dhr. Verham het woord, Jeugdconsulent voor Noorde lijk Limburg. Hij ging aan de hand van de aan de Jeugdkommissie- leden toegezonden Jeugdwerkschema's een uitvoerige uiteenzetting geven over datgene wat voor mogelijkhedeh er voor het beleid van de jeugd in zijn algemeenheid mogelijk is. Na afloop van zijn heldere uiteenzetting was het voor de Jeugd- kommissieleden duidelijker waarom ook zij als lid van de Leunse Jeugdkommissie iets kunnen doen voor de jeugd in het algemeen. Hierna kwam nog een ganimeerde discussie waardoor alle aanwezigen met iets meer inzicht huiswaarts keerden. Gaarne zouden wij de jeugdkommissieleden herinneren aan de moge lijkheid om met leden van hun vereniging deel te nemen aan diverse kursussen zoals.destijds vermeld in het verspreide groene folder tje. Ter herinnering delen wij mede dat donderdag 25 mei de volgende vergadering is, zoals afgesproken om 8.00 uur precies. U gelieve dan dit verslag mede te brengen. L.L.T.B. AFD. LEUNEN Wij delen U nu reeds mede, dat ons bedrijf Kermis-Maandag en Dins dag 29 en 30 mei a.s. de gehele dag gesloten is. Wilt daar mede nu reeds rekening houden, in verband met de bestellingen. Buik-bestellingen gelieve op die dagen rechtstreeks door te geven aan Landbouwbelang te Wanssum (Tel. 0^784 - é¥l DAMESKOOR Zondag zingen we de mis van half elf inplaats van zaterdag avond. Donderdag om half 8 repetitie. BLAASKAPEL Pinksterzondag 21 mei neemt de blaaskapel "Die Fröliche Ruben- sammler" deel aan de Brabantse kampioenschappen voor Blaas kapellen in Overloon. Zij zullen optreden om 18.^5 uur. TJw aanwezigheid wordt zeer op prijs gesteld. Heeft er iemand mijn zilveren armbandje gevonden? Graag terug te bezorgen bij Wilma van Osch, Catharinastraat

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 5