K.P.J., LEUNEN Op zondag 16 jan, is er een loop-cross op het motor-cross terrein "Janslust" voor kring Venray. Hieraan kunnen alle leden deelnemen Aanvang 10 uur 's morgens. Maandag 17 jan. is er generale repetitie in het gemeenschapshuis voor allen die het middagprogramma van de uitwisseling verzorgen, toneel en volksdans, aanvang 8 uur. Zaterdag 22 jan, is de retouruitwisseling met Asten, aanvang 2 uur Zorg op tijd aanwezig te zijn om de gasten te ontvangen WANDELKLUB "DE BELHAMELS" Zaterdag 15 jan, handenarbeid voor de groten van de 5 km. Zondag 16 jan, is de 2e wintertocht in Venray. We vertrekken om half 1 bij het gemeenschapshuis. Misschien zijn er ouders die hun kinderen na afloop willen afhalen. De tocht is om kwart over 2 af gelopen en U kunt de kinderen afhalen bij café Thielen op het Kennedyplein. Als we 3 wintertochten meelopen krijgen we 'n medaille Dus de Belhamels die vorige keer mee hebben gelopen, zorg dat je er zondag ook weer bij bent. Zaterdag 22 jan, gaan we karnaval vieren in zaal Martens om half 3 We komen natuurlijk allemaal in karnavalskostuum» DAMESKOOR Maandag 24 jan houden we onze jaarlijkse kienavond, waar iedereen van harte welkom is. (ook de mannen) Als er nog iemand een prijsje beschikbaar wil stellen voor deze kienavond, stellen wij dit ten zeerste op prijs, dat kunt U dan brengen bij een van onze bestuurs leden: Mevr. Vennekens, Mevr. Verheyen, Mevr. van Osch. Of als het even laat weten, komen wij het wel halen. A.s. zondag is de 3e zondag van de maand, dan zingen we de mis van 10.30 inplaats van zaterdagavond. KARNAVALSVERENIGING "'T KNÖLLEKE" J.l zaterdag bracht onze vereniging, vergezeld van blaaskapel een tegenbezoek aan de "Erdmennekes" te Bergen, alwaar zij een ganimeerd karnavalsbal opluisterden, dat tot in de kleine uurtjes duurde! De burenplicht goed vervullend brachten de "knölleke's zondag een bezoek aan de "Pxelhaas" te Venray, alwaar deze vereniging recep tie hield, ter gelegenheid van haar 33 jarig bestaan. Na de recep tie serveerde men een maaltijd bestaande uit Boeremoes met worst, hetgeen goed in de smaak viel. In overleg met bestuur Invalidenbond Venray zal op vrijdag 14/1 een karnavalsavond voor gehandicapten worden georganiseerd in het gemeenschapshuis te Leunen. Op zaterdag 15 jan. is er jeugdbal in het gemeenschapshuis, waar

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 4