GIFTEN VOOR PAKISTAN: Een buitengewoon resultant is wel geweest de opbrengst in geld voor de vluchtelingen van Pakistan, op zondagavond in de parochie kerk van Leunen. De parochianen van Leunen brachten de grote som op van maar eventjes 1.757*83. (een duizend, zevenhonderd zeven en vijftig guldens en drie en tachtig centen) Alle milde gevers hartelijk dank VERENIGINGSHISUWS S.V. Leunen - jeugd. Uitslagen: A1 toernooi America 6e plaats; A2 toernooi Hegelsom 2e plaats B1 America 1e plaats; C1 Hegelsom 4e plaats D1 Venray 2e plaats. Programma zaterdag 19 juni 1971= 3.00 Leunen A1 - jeugdleiders I 3*00 Leunen A2 - jeugdl. II Ter gelegenheid van het kampioenschap van A1 en A2 wordt er -a.s. zaterdag 19 juni een receptie gehouden voor de ouders van de jeugdleden, voor leden van S.V. Leunen en voor andere belang stellenden die de A jeugd met hun successen willen gelukwensen. De receptie is in Café Martens van 19.30 - 21.00 uur. Daarna is er een gezellige avond voor de A jeugd in caf-é Kusters Zondagmiddag wordt te Ysselsteyn het jaarlijkse schOolvoetbal- toernooi voor de Venrayse kerkdorpen gehouden, waaraan het Leunse, Veulense en Heidse schoolelftal ook deelneemt. Zaterdag 26 juni gaan de senioren met hun dames op reis. Eindpunt is Amsterdam (Schiphol, Rondvaart), de avond wordt dichter bij huis doorgebracht. Er hebben zich 50 deelnemers aangemeld. '■VELPEN LEUNEN Zaterdag 26 en zondag 27 juni houden wij een weekend in de blok hut met de welpen. Alle jongens moeten lucht of veldbed, slaap zak en 1 deken meebrengen. We beginnen 's avonds om 7.00 uur en zondag rond 1 uur zijn ze weer thuis. Wilt Der voor zorgen dat de jongens gegeten hebben als ze komen L.R.V. "Ons Genot": Op het afgelopen zondag te Nuth gehouden concours werden de volgende successen behaald; 4 tallen kl. zwaar 3e prijs. Springen B J. Claes, 4e prijs Springen licht J. Claessens, 8e prijs.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1971 | | pagina 3