AFSCHEID PASTOOR JONKERS Zoals afgesproken in "Leunen deze week" van 29 mei zou het Kerkbestuur en de Parochieraad nog nadere gegevens verstrekken over het afscheid van onze Pastoor. Op zondag 13 juni a.s. Zal er on 10.00 uur een Plechtige Eucharistie-viering gehouden worden, waaronder de pastoor een afscheidspredikatie zal houden. De viering zal opgeluisterd worden door het Dames en Herenkoor, als mede door de blaas kapel van de Fanfare. Na afloop hiervan zal de Pastoor met familieleden, Kerkbestuur en Parochieraad vanaf de Kerk naar het Gemeenschapshuis ver trekken, onder muzikale begeleiding van de Drumband. Voor het Gemeenschapshuis zal de Drumband, de pastoor haar talenten nog eens ten afscheid laten horen. Hierna volgt in het Gemeenschapshuis een receptie, waarbij allen - in en buiten Leunen wonend - afscheid kunnen nemen van Pastoor Jonkers. Tijdens deze receptie zal een kerkmeester namens het kerkbestuur de Pastoor toespreken en zal de voorzitter van de Parochieraad, de Keer Bovée, namens alle parochianen afscheidswoorden tot de Pastoor richten, waarbij tevens het persoonlijk kado, namens allen, wordt aangeboden. Door de Fanfare zal deze gezellige bijeenkomst muzikaal worden opgeluisterd. De parochianen hopen dat Pastoor Jonkers met de beste herin neringen Leunen kan verlaten, en wensen hem bij voorbaat nog vele jaren van welverdiende rust toe. Het Kerkbestuur en de Parochieraad. VERENIG INGSNIEUtYS Landelijke RIJVEBENIGING "ONS GENOT" Op het afgelopen zondag gehouden concours te Reuver werden de volgende successen behaald: k tallen klasse zwaar 2e prijs. Springen B. J. Claes 7 e prijs. Het volgende concours waar "Ons Genot" deelneemt is a.s. zondag 13 juni te Nuth.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1971 | | pagina 3