VERENIGINGSNIEUWS L.V.B. afd. Leunen Omdat maandag 2 febr, a.s. kienen is voor het zorgenkind, vervalt het kienen van de L.V.B. Liefhebbers kunnen even goed een kans wagen, maar dan in het Gemeenschapshuis. Uitwisseling. A.s. donderdag is er voor de leden van de L.V.B. een uitwisseling met de afd. IJsselstejjn. Alle leden worden om 7-00 uur in het Gemeenschapshuis verwahht om de Dames van IJs- selsteijn te ontvangeh. Het belooft weer een gezellige avond te worden. Studie-dagen. Voor de leden van de L.V.B. zijn er "vierdaagse studie-dagen op Geerlingshof en wel van dinsdag 10 maart 10.30 tot vrijdag 14 maart 13.30 uur. Het Bestuur hoopt, dat er van iedere afd. minstens 2 deelneemsters zijn, liever meer. Het zullen niet alleen leerzame, maar ook prettige dagen zijn, o.a. een excursie naar Aken, Luik of Maastricht. Wij dachten dat het nuttig zou zijn, ook eens te horen over welke onderwerpen de deelneemsters zelf graag zouden horen, en welke excursie zij het liefst zouden maken. Natuurlijk kunnen niet alle wensen worden voldaan, maar de meeste steramen gelden. De toosten van deze "vierdaagse" bedragen k5.5.voor de excursie. Dus voor 50.-- is U k dagen volledig verzorgd. Enkele dagen van te voren ontvangt U een programma, de reis gelegenheid en wat eventueel meegebracht moet worden Spoedige opgave gewenst. Karnavalsvereniging utt Knolleke" 14 jaar Op zaterdag 2k jan j.l. brachten Prins Piet III, Vorst Jan en Raad van Ellef een bezoek aan het Gemeenschapshuis, om aldaar de nieuwe jeugdprins "Jos I te gaan huldigen. Op dit jeugdbal waar het zeer spontaan toeging, tot plezier van alle jeugdige knollinneke's en knolleke's, deed Prins Piet III in zijn slot woord een beroep op allen, mee te doen aan de komende, karnavals- optocht Het bestuur van de karnavalsvereniging, doet een beroep op ver enigingen, en ook anderen, zich in de karnavalsoptocht te laten vertegenwoordigen door een wagen, resp. groep, om zo gezamenlijk een goede en karnavallistische optocht op de been te brengen, dit tot plezier van allemaal Zij die hun deelname nog niet hebben doorgegeven, kunnen dit als nog doen tot woensdag k febr. a.s. bij: J. van Meijel, Leunen, van Berlostraat 5, tel. 1693. (s.v.p. hiervoor bellen tussen 19.00 en 20.00 uur)

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1970 | | pagina 3