VERBNIGINGSNIEUWS L.-V.B. excursie Dinsdag 13 jan. a.s. maken de leden van de L.V.B. een excursie naar de Centrale Bakkerij in Sevenura en het Pompstation Breehei. Wij vertrekken om 1.30 uur aan het Gemeenschapshuis gaan via het Overbroek en Schoor naar Sevenum, waar we om 2.00 uur verwacht worden. Om ongeveer half 5 zijn we bij het Pompstation waar we om 6.00 uur weer vertrekken. WANDELCLUB "DE BELHAMELS" Wandelaars opgelet Zondag 11 jan. a.s. om 10.30 uur is er weer training voor de 10km in de kelder van de kleuterschool. Na de vakantie rekenen we op een goede opkomst van jullie allemaal, omdat nu immers het nieuwe wandelseizoen weer voor de deur staat. We beginnen thans ook met de training van de 15 km groep. Allen die daarvoor in aanmerking komen, verwachten we zondagmorgen 11 ja. om 11.30 uur vol energie en enthousiasme in de kleuterschool kel der. Kienen bij"de Belhamels". Donderdag 15 jan. zal. in Café Martens een ouderavond en tevens kienavond worden gehouden. Aanvang 19*30 uur. Wij nodigen ook andere belangstellenden uit hieraan deel te nemen, iedreen is van harte welkom. Vele mooie prijzen zijn weer beschik baar. Het kienen begint omstreeks 21.00 uur. M.B.L. en K.P.J.L. Vrijdag 16 jan. houden we ee.n algemene vergadering in Café Martens om 8.00 uur. Er zal gesproken worden over fusie door de Heer C.S. Bleeker. Er zaij later ook gestemd worden over de fusie; als er meer als 80 voor de fusie is, gaat deze door. Verder zal. er weer een Miss Hip en een Nar gekozen worden door de leden, voor de carnavals-avond die zal plaats hebben op 23 jan. Verder kan men zich ook al vast opgeven voor de uitwisseling en voor de Boerenbruiloft. Het Bestuur hoopt op een goede opkomst, omdat er gestemd moet worden. 1? jan. is er ook en kring-contactdag om 1 uur in het Gemeenschaps huis te Leunen, 's-avonds dansen. Donderdag om 7.30 uur volksdanden in de Tuinbouwloodsvooral jon gens die zich hiervoor hebben opgegeven zijn welkom.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1970 | | pagina 3