KERSTDAG: nachtmis: M. Koch, W. Cornelissen, Ton Cornelissen en M, Janssen 7,30 J, Koenen en Th. Stevens 9.00 P. en L, Reintjes, J. de Lauw en B. van Hees 10.30 Jac. Heidens en Frans Voermans 2e Kerstdag: 7.30 H. Baltussen en W. Cornelissen 9.00 Frans, Jan en Jan Voermans en M. Janssen 10.30 B. van Hees en Jac. Heidens Lektoren: zat.av. 7»30 10.30 20/21 dec. P. Litjens J. Jenniskens G. Heidens Kerstdag M. Cornelissen G. van Kempen 2e Kerstdag H. Reintjes Mej. G. Reintjes Verleden zondag is er in de kerk een dringend beroep gedaan op allen die voor dit jaar de gezinsbijdrage nog niet hebben voldaan, om dat voor Nieuwjaar te doen. Als alle nog open staande rekeningen zijn voldaan is er nieis meer, hebben we zelfs nog tekort. Per 1 januari hebben we 7.531.25 te betalen aan rente en aflossing, waarvoor dus als alle rekeningen betaald zijn, niets meer aanwezig is. Wij vertrouwen er vast op, dat zij die gewend zijn hun bijdrage in December over te maken, dat ook dit jaar weer zullen doen en dan komen we er weer uit, maar het leek ons dienstig dit toch nog in "Leunen" deze week te vermelden, voor degenen die het zondag niet gehoord zouden hebben. Bij voorbaat hartelijk dank. Pastoor VERENIGINGSNIEUWS M.B.L. en K.P.J.L. Dinddag 23 december a.s. film-avond. Aanvang 8.00 uur in de Aula van het oude Lyceum. Ingang door de kleine deur aan de Leunseweg. De titel van de film is: Oh moeder, wat een broeder Onder de pauze krijgt iedereen een traktatie. Om de kosten te dekken zullen we een kleine vergoeding vragen. Het Bestuur

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1969 | | pagina 3