Akolieten: Maandag, dinsdag en Woensdag: 7.30 P. Reintjes en M. van Vegchel. 8.00+7.00 Av. Tonny Smets Donderdag, Vrijdag en Zaterdag: W. Cornelissen, M. Janssen, J. Voermans en L. Reintjes Zondag 30 maart: 7*30 L. Reintjes en Jac. Koenen 9.00 M. Koch, J. Reintjes, J. de Lauw en B. van Hees 10.30 Tonny en Theo Cornelissen Lectoren: zaterdagav. 7.00 Mej. G. Reintjes zondag: 7.30 J. Reintjes 10.30 G. Heidens TIPS voor de GOEDE WEEK PALM - ZONDAGDe mensen worden verzocht zelf hun palmtakjes mee te brengen naar de Hoogmis. Er heeft geen pglmuitdeling plaats; maar na de preek wordt een zegenings-gebed over de palmen uitgesproken.' Daarna volgt de processie door de kerk. Hierbij trekken mee: de akolieten, de zangers en het kinder' koortje. Het koor zingt de oude bekende melodieën. Probeert gerust mee te zingen. WITTE DONDERDAG. Viering van het Laatste Avondmaal. We zullen proberen een enigzins plechtige offergang te houden. Brengt daarvoor de zakjes van het Vastenoffer voor Bolivia mee naar de kerk en deponeert ze vóf de H. Mis in de mandjes die achter in de kerk staan. De akoliten zullen ze dan bij de offerande met het brood en de wijn op het altaar neerzetten. We maken bekend, dat de Bisschoppen voor deze dag de H. Com munie onder twee gedaanten (dus brood en wijn) toestaan. Practisch is het welhaast onmogelijk, dat alle mensen uit de Kelk zouden komen drinken. We meenden daarom enkele mensen uit te kiezen, die U ook anders in parochie-zaken vertegenwoordigen-; dezen ontvangen dan het H. Bloed mede in Uw naam. We komen zo weer een beet je dichter bij de maaltijd des Heren. Na de H. Communie wordt het Allerheiligste in processie overgebracht naar het oude hoofd-altaarDaar blijft het ter aanbidding uitgesteld tot 9.30 uur. Zou het te veel gevraagd zijn om in deze lijdens nacht enige tijd met Christus in gebed door te brengen "Kunt gij dan niet een uurtje met mij waken

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1969 | | pagina 3