S.V.LEUNEN Programma: zaterdag 1febr, Leunen B1 - Merselo B115*00 uur zondag 2 febr. Leunen 1 - Melderslo 2 1^.00 uur Leunen 3 - Wittenhorst 5, 12.00 uur A.s. zondag van 1.00 tot 12.00 gelegenheid tot betaling van contributie in café Kusters. Zaterdag 8 febr. wordt in Tegelen een volks-cross georganiseerd, waaraan iedreen vanaf 10 jaar kan deelnemen. Het Parcours is niet zwaar en aangepast aan de leeftijd. Iedereen die de cross uitloopt krijgt een herinnerings-medaille. De kosten bedragen f.0.50 voor junioren en f.1.voor senioren. Er zijn reeds voldoende aanmel dingen voor een kleine bus. De reis is voor leden van de voetbal club gratis. Ook andere liefhebbers kunnen zich tot zaterdag 2 febr opgeven bij L. Janssen, Albionstraat 15» met vermelding van leef tijd. Niist leden van de voetbalclub kunnen tegen betaling van de netto reiskosten per man meereizen, alB er plaats is in de bus. Op de rik-avond te Leunen, werden de volgende prijzen behaald: 1e prijs Wijnands Blerick, 2e prijs A. Claessens, Leunen, 3e prijs F. Lucassen, Leunen. Dames-prijs: Mevr. Goumans, Venray, middelprijs J. Pijpers, Leunen, meest betaald: Th. Thuyls, Leunen. Volgende rikavond a.s. maandag om 8.00 uur in café Martens. Alle rikliefhebbers (ook dames) worden uitgenodigd. Carnavals-vereniging 1t Knolleke Verleden zondag werd Prins Gerrit III (Gerrit Reynders) door Vorst Jan ontmaskerd, en tot Prins over het knollenrijk uitgeroepen. Gerrit III werd onderscheiden met de hoogste orde die het knol lenrijk kent, en sprak zijn onderdanen toe. Hij spoorde aan om tij dens de carnavals-dagen gezamenlijk 13 jaar "knolleke te vieren Tijdens de liedjes-avond in café Kusters, werden de 7 ingezonden carnavals-liedjes door Mej. Gommans voorgezongen. Met grote meerderheid werd gekozen* het liedje "0, jee, als dat mar goed got", welk door W. vein Osch, was ingezonden. J eugd-carnaval Zondag 2 febr. groot jeugd-carnavals-bal. "Wie wordt Jeugd-Prins Knöllinneke's en knolleke's zondag allemaal gecostumeerd naar het Gemeenschapshuis. De Boerenblaaskapel zal dit feest opluisteren en de Prins van de grote knollen, de Vorst en de Raad van Elf zullen een bezoek brengen. Om 8.11 uur zal de Prins worden bekendgemaakt.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1969 | | pagina 5