Jeugd - Knolleke Het bestuur van het Jeugd-karnaval maakt bekend, dat op zondag 19 jan. om 11.30 uur in de tuinbouwloods te Leunen, alle jeugdige knollinnekes en knöllekes worden verwacht voor het kiezen van een jeugd Raad van elf, een jeugd Vorst en een jeugd hofnar. Iedereen die zich hiervoor kandidaat wil stellen moet de leeftijd van 13 tot 15 jaar hebben. Iedereen die jonger is dan 13 jaar en ook alle meisjes mogen meestemmen, om hun jeugd-karnaval zo goed mogelijk te doen slagen. Het Bestuur hoopt op Uw aller komst. Karnavals-vereniging 't Knolleke De algemene jaarvergadering kende een geanimeerd verloop. Het doel van het Bestuur om te komen tot een jeugd-karnaval, heeft veel kans van slagen, doordat L. Janssen, J. Gommans, H. van Vegchel en P. Vogelzangs zich voor het mee-organiseren hier van beschikbaar stelden. Het financieële verslag gaf een batig saldo aan van f. 389»^5« In de toekomst zullen grotere geld-prijzen inplaats van bekers beschikbaar worden gesteld voor de mooi ste wagens en groepen. Zij die meedoen aan de optocht in Venray, dienen zich hiervoor op te geven voor 28 jan.19^9* terwijl zij die alleen in Leunen willen meetrekken zich dienen op te geven voor 11 febr. 1969* en wel bij J. van Meijel, van Berlostraat 5* tel. 1693 (s.v.p. na 7-00 uur 's-avonds) Als nieuwe bestuursleden werden gekozen: H.J. Boerenboom, G. Reynders-, J-. Gommans en J. Verheyen (Vorst). Programma van deze week Zaterdagavond: Vorst Jan met Raad van Elf brengt een bezoek aan "Het Dartele Veulen" te Veulen. Zaterdag: 8.15 Café Martens vergadering "Jeugd- karnavalsviering Leunen" Zaterdag: Café Kusters Bestuursvergadering

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1969 | | pagina 5